Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lephetnek tul ezen vegre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lephetnek tul ezen vegre?

Figyelt kérdés

A 2,5 eves parkapcsolatombol mostanra mar masfel evet legalabb eltoltottem azzal hogy bizonytalankodom hogy o e az igazi, tenyleg mellette e a helyem.

Nagyon kettos erzesek vannak bennem a baratommal levo kapcsolatommal osszefuggesben, egyreszt nagyon szeretem ot es igazabol semmi konkret problemam nincs is vele, mint emberrel, mindent megtesz ertem, jobbat nem is kivanhatnek. Masreszt fiatal vagyok meg es vonzanak a kaladok, szivesen megismernek masokat is es felek ha most elkotelezodok mellette akkor majd kesobb meg banni fogom, hogy sok dologbol kimaradok.

Ugy erzem csak telnek felettem az evek, minden nap megfordul a fejemben a szakitas, aztan mikor hallok dolgokat hogy milyen ferfiak vannak teljesen elszornyedek es halas vagyok hogy itt van nekem. Es tudom ha szakitanek vele orokre elveszitenem, o nem az a tipus akihez vissza lehet konyorogni magadat. Illetve az is bennem van hogy ha valaki szakit a masikkal azt ugy szoktak tenni hogy mar nem szeretik ugy egymast, kihult a kapcsolatuk, vagy valami konkret problema van, de nalunk egyik sem.. egyszeruen csak bennem van ez valamiert.

Mar beszelgettem rengeteget errol a szuleimmel, baratnoimmel, testveremmel, de senki nem tud konkret tanacsot adni, mindenki szerint nagyon nehez helyzetbe kerultem, es furcsa hogy ilyen eles kettosseg van bennem.

Gondolkoztam a pszichologuson is, de nem tudom mennyit tudna segiteni rajtam, de szeretnem ha vegre veget vethetnek ennek a bizonytalansagnak, mert ugy erzem megorulok tole..

Kerlek aki valaszol vegyek komolyan, nyugodtan szidhattok hogy onzo vagyok (tudom jol sajnos) de nem szandekosan teszem, tenyleg hatalmas kerdojel ez bennem ami megkeseriti a napjaimat.


2019. dec. 26. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak leszólni, mert ha ilyen vágyak vannak benned arról te nem tehetsz...

Maximum elnyomod őket, vagy utat adsz nekik!

Én azt javaslom ha meg szeretnéd élni ezeket a vágyakat, akkor előbb mindenképpen szakíts a pároddal!

Szerintem előbb utóbb úgyis megfakul az iránta érzett szeretet/szerelem, és meg fogod csalni. Ezért legyen eszed, és gerinced , lépj most, aztán éld meg a vágyaidat.

Igen jól hallottad vannak érdekes férfiak....de ez ne tartson vissza, mert ebből problémák lesznek ha elfolytod szerintem!

2019. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A zajgépet kell leállítanod. A fejedben szóló hangot. Le tudod állítani, ez csak döntés kérdése. Nem muszáj gondolkodnod. Lehetsz a jelenben is.
2019. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szerelem es a szeretet ket kulonbozo dolog . Te szerintem mar beleuntal ebbe az egesz kapcsolatba nem vagy te se hibas se a baratod egyszeruen ilyen ez ha az ember hosszabb idon at van egyutt a masikkal fiatalon.Vagysz masra masokra kivancsi vagy szerintem inkabb most lepj ameddig meg nem keso de ha tenyleg szerelmes lennel a baratodba egyaltalan nem gondolkoznal igy ilyeneken
2019. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami csak hiányzik a kapcsolatból, nem?

Vagyis nekem fura, ha minden rendben, szerelmes vagy, nem kívánhatnál nála jobbat, akkor miért gondolkozol azon, hogy milyen lehet mással? Csak van valami, amit nem kapsz meg, végiggondoltad teljesen?

2019. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki minden nap a szakításon gondolkodik az biztos, hogy nem oké, vagyis az a biztos, hogy a jelenlegi helyzeteddel teljesen elégedetlen vagy.


A kérdés, hogy te most párkapcsolatot akarsz vagy jól akarod magadat érezni az életben?

Lehet, hogy sok a hülye férfi, de nem kell mindenáron és azonnal párt találnod magadnak.

Én két lépcsőre bontanám mindenképpen, először is lépj ki ebből a kapcsolatból. Szedd össze magadat gondolatokban és életvitelben utána pedig kiteheted a szabad táblát és lehet egy új párkapcsolat irányába is elindulni.

2019. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!