Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak azért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak azért ilyen mert meg jött neki?

Figyelt kérdés
2 hete vagyok együtt a barátnőmmel és még ilyen hisztizést mint ma volt nem csinált soha.😑 Ha valamit megkerdeztem az volt a baj ha nem kérdezem meg akkor az a baja. Reggel felhivtam megkerdeztem át menjek vagy ne azt mondta ne mondtam hogy oké majd holnap erre 1 óra múlva felhiv hogy hol vagyok miért nem megyek hozzá mikor hiányzok neki és elkezd sirni😿
2019. dec. 26. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha már két hét után ilyen... Inkább keress mást!
2019. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nincs az a menstruáció, ami 2 hét alatt sárkánnyá tesz valakit! Valószínűleg ez az alapvető természete. A helyedben résen lennék.
2019. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jól kifogtad
2019. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
En tipliznek.
2019. dec. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, nő vagyok, de kezd felcseszni, hogy valaki a természetes működésére fogja, hogy egy világi nagy tapló proli pitsa.


Komolyan, ezen unjátok még bmeg? Nekem is görcsöl, nekem is ökölnyi vér gyűlik össze odalenn, én is fel vagyok puffadva és sóvárgok, de ha egy türhő paraszt vagyok, aki nem tud viselkedni vagy ha egy lusta disznó vagyok, aki emiatt nem megy edzeni egy hétig (pedig a mozgás jót tesz neki), vagy ha felzabálok 6 tábla csokit, akkor nem fogom erre. 14 éves korom óta, 10 éve menstruálok. Az első 1-2 évben oké, hogy az ember nem szokta meg, de hogy azóta nem ismered magad annyira, hogy ezen felülemelkedj... Na elmennek az ilyen emberek a jó büdös... Oda.


Ez a csaj egy tapló. Két hétig meg senki sem menstruál. De ha mégis így lenne, az azt jelentené, hogy az élete felében egy kibírhatatlan szar, utána meg a klímaxra fogja. Kell ez neked?

2019. dec. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menekülj! Nőként mondom, ebből baj lesz. A hormonokon lehet uralkodni, csak akarni kell.
2019. dec. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Én meg azt utálom, hogy a pasik mindig erre fogják, ha egy nő (szerintük) hisztis.

Én több hisztis pasit ismerek, náluk nem foghatod a menstruációra....

2019. dec. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyébként ha hiszitek hs nem a hiszti, hsngulatváltozás lehet amiatt h valaki épp menstruál. Nekem is a legegyszerübb dolgok gondot okoznak ilyenkor, és a legkisebb dolog is felidegesit pedig a hétkznapoiban nálam nyugodtabb ember nincs. Egyszerüen, az elsö két napban a görcsök miatt nem tudok befogadni más ingert. Aki meg azt irja h hozzá lehet szokni, az örüljön mert akkor biztos nem fáj ennyire.

Ezzel persze nem védeni akarom mert lehetne annyi esze h közli h ilyenkor ingerlékeny és addig elvonul, dehát nincs...

2019. dec. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem két hete csinálja! Azt írtam két hete vagyunk együtt és tegnap nagyon hisztizett eddig még ilyet nem csinált.
2019. dec. 27. 09:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké, akkor fordítom... 2 hét tapasztalat belőle az semmi! Ha az elején ezt csinálja, akkor később ne is számíts ettől jobbra. Vagy még így az elején letisztázod vele, hogy nem szereted a hisztit.
2019. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!