Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Kitől kérhete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Kitől kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 3 éve élek a párommal. Eleinte minden rendben volt, boldog pár voltunk, a hálóban is minden rendben volt.

De aztán összeköltöztünk és akkor minden elromlott. Hozzám költözött, ahol a húgommal éltünk. Az első dolga az volt hogy elküldte a húgomat koliba hogy ne legyen láb alatt. Aztán elkezdte igényelni hogy minden nap főzzek neki. Aztán elkezdett azon hisztizni hogy nálam kosz van és hogy a hetente való takarítás helyett naponta kéne. Hogy neki legyen minden ruhája tiszta tehát amint ő azt leveszi fél percen belül már a mosógépben legyen. Konkrétan háztartási rabszolga lettem és emellett egyetemre járok. Konkrétan annyira nincs időm magamra hogy múltkor úgy éreztem mindent megcsináltam ment a mosógép, főtt a vacsora száradt a padló a nappaliban felmosás után. Gondoltam egy kb 20 perc alatt lezuhanyzom hajatmosok és hasonló alap higéniai szükségleteimet kielégítem. De kizavart a fürdőszobából hogy mit képzelek hogy holmi wellnessért leégettem a vacsoráját, meg amúgy is fürdeni akar, és konkrétan egy órát áztatta magát a kádban. Mind emellett kb egy ujjal sem ért hozzám fél éve. Kb akkor csókol meg mint mikor a barátaival kezet fog, mikor jön és amikor megy. 22 évesen úgy érzem magam mintha egy romlott házasságban élnék 3 gyerekkel, háztartási rabszolgaként és emellett azért még dolgoznom is kell.

Légyszi segítsetek, teljesen kivagyok! Elnézést az önsajnáltatásért, de ezt az elmúlt 1,5 évben nem írtam így le, vagy mondtam ki. Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. dec. 31. 11:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Leültél már beszélni vele a problémákról ?
2019. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon sokszor próbáltam vele megbeszélni. De mindig csak kiabálni kezdett és engem okolt mindenért, mert hogy puhány vagyok
2019. dec. 31. 11:31
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretheted ha ezt eltűröd neki.

Régen ki kellett volna már dobnod. Ne haragudj, hogy ezt mondom de ez így van.

Nem egy cseléd vagy akinek ki kell őt szolgálnia.

2019. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Áruld el kérlek, mi tart még egy ilyen ember mellett? Többet voltál vele boldogtalan, mint boldog, úgy bánik veled, ahogy nem érdemelnéd meg. Mennyire kell még fájnia, hogy végre abbahagyd a reménykedést és lépj? Egyedül nem fogod tudni ezt megjavítani, ő pedig szarik rá, tehát neked kell lépned, ha változást akarsz. 22 éves vagy, előtted a világ, nbe pazarold az életed egy olyan emberre, aki még lakótársnak is kevés. Kitartás!
2019. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor szakits vele. Azért kérdeztem , mert a leirasodban nem volt szó erről ,hogy mi történt , mikor jelezted felé a dolgokat.

Ez változni nem fog, jobb nem lesz, te meg huszonévesen úgy élsz mint egy 50 éves házas.

A párod nem becsül , nem tisztel. Nem lehet vele megbeszélni.

Hagyd a francba.

2019. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed jól magad vele (hozzá teszem jogosan!) akkor miért nem teszed ki a szűrét? A te otthonod nem vagy köteles elviselni. Ha az a kérdés hogy teheted ki először elmész és kijelented a lakásodból ha a te neveden van a lakás/ház aztán közlöd vele merre van az ajtó és adsz egy kis időt a holmiját össze kapni. Ha félsz hogy agresszív lesz megkéred egy két férfi ismerősöd hogy legyenek melletted amíg kidobod majd zár csere. Innentől pedig már nem a te problémád.
2019. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
72%

1. Kár volt engedni, hogy idáig tanuljon.

2. Állj a sarkadra és mond meg neki ha szeretné ezeket, csinálja meg maga, és csak akkor moss, takaríts, főzz, ha kedved tartja. Arányosan legyenek felállítva a teendők.

2019. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Azért nem merem kidobni mert félek hogy árt nekem, bánt engem. Bár nem SZOKOTT verni, de volt már rá példa. Én nem igazán van olyan férfi az életemben aki meg tudna védeni.
2019. dec. 31. 11:42
 9/32 anonim válasza:
100%
Ha félsz tőle akkor szólj a szülőknek vagy valami fiú ismerősödnek. Legrosszabb esetben rendőrt is lehet hívni. Minél hamarabb szabadulj meg tőle.
2019. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Pedig valamit tenni kell, mert ennek így nem lesz vége soha.

22 évesen pedig bőven találnál olyat aki valóbban a párod lenne és úgy is bánna veled.


Szüleid nem tudnak segíteni neked ?

2019. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!