Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek a legjobb barátomnak megoldani a párkapcsolati problémáját?

Figyelt kérdés

Magam sem tudom, hogy mit tanácsoljak már a legjobb barátomnak, de amiben most van, az tarthatatlan.


Kb 1 éve, hogy összeköltözött a párjával, nyáron el is jegyezte, de folyamatosan veszekednek. Minden ilyen nagyobb vita után nálam köt ki, és tőlem kér tanácsot, de egyre nehezebb mondanom bármit is.


Kérdezem miért veszekednek folyton? Az a válasz, hogy a barátnője az utóbbi időben hisztis, semmibe veszi őt, minden fontosabb neki, mint ő, nincs szexuális életük se egy ideje, minden próbálkozása elutasításba torkollik.


Tegnap délután is itt volt nálam, egy újabb vita után, megkérdeztem, miért van még vele, ha nem tudják megoldani a problémát? Szereti még?


Azt mondta igen szereti, de utána meg is torpant, és bevalotta nekem, hogy 2 hete szeretője van, majd áradozott róla, hogy milyen aranyos nő a szeretője, bárcsak a barátnője ilyen lenne, majd megkért, hogy tartsam a hátát, vagyis ne buktassam le.


Régi barátok vagyunk, kedvelem őt, de már kezd számomra is kellemetlenné válni ez a helyzet.


2020. jan. 1. 19:59
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Az egyenes út a legegyszerűbb (a számodra). Elmondod kereken a véleményed a helyzetről.
2020. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Talán vágd pofán.

Nem bírja elviselni a nőjét, folyamatosan veszekednek, nem szexelnek, nem tudják megoldani a problémáikat, azaz a kommunikáció kettőjük között egy nagy nulla, emellett még gerinctelen hányadék módjára szeretőt is tart, ahelyett, hogy értelmes ember módjára szakítana és aztán keresne mást.

2020. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyarul a barátnőjével semmi se jó, a szeretője meg egy aranyos lány, mégse őt választja. Szakítást javasoltad már neki?
2020. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze, mondtam már neki előtte is, mielőtt elárulta volna, hogy szeretője van. Mindig azzal jött, hogy szereti a barátnőjét, és jött mindig a csak.


A szeretője lehet azt sem tudja, hogy neki van párja, én elmondtam neki, hogy elítélem amit csinál. A szerető persze aranyosabb, mert még friss a dolog, meg nem élnek együtt évek óta, de hiába mondom neki, lépni nem akar, csak hibás döntéseket hoz..

2020. jan. 1. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"Figyelj, elmondtam, mit gondolok, elmondtam, mit csinálnék. A véleményem nem változott. Légy szíves nekem ne hozd fel többet a témát! Köszi."
2020. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
"Mi a f.nak kérsz tanácsot, ha telibeszarod, amit mondok? Csináld, ahogy neked jól esik, csak ne nekem sírjál".
2020. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös válasz a legtutibb. Én mondtam már ilyet barátnak, nyugodj meg, nem fog megszakadni a barátság, csak tényleg nem fogtok erről beszélni többet :D
2020. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!