Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Üdv. Hol a legjobb ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. Hol a legjobb ismerkedni Budapesten párkapcsolati célból?

Figyelt kérdés

az ilyen rondábbak, mint én, akiknek esélyük sincs, mi hol próbálkozzunk?

hogy ha már barátok is vagyunk, ne ennyi legyen hanem több.. (mert nekem sohasem mondtak többet barátságnál.. s azért mert ronda vagyok)



2015. júl. 24. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Kutya menhelyet ajánlom. A kutyákat nem zavarja, hogy csúnya vagy.
2015. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1es egy gh.ci vagy
2015. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenhol. De ha mindenki csak barátnak akar, akkor kimozdulnod is kár a lakásból. Budapesten amúgy is rohadt nehéz ismerkedni. Lehet változtatnod kellene az ismerkedési módszereden, mert én elképesztő ronda pasikat is látok tök jó nőkkel. Pl. ha barátnak akarnak, az nem azért lehet, mert ronda vagy, hanem azért, mert te is eleve finoman és barátkozással közeledsz, nem mondod ki, hogy te romantikus kapcsolatra vágysz. Aztán mát bent is vagy a friend zone-ban, ami egy férfi számára maga a danger zone...
2015. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!