Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más pasija is letojja az álmait?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasija is letojja az álmait?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk már 7 éve, ezért elég sokmindent tudunk egymásról. A másik vágyait, álmait is. Nekem pl. 16 éves korom óta az az álmom,hogy kijussak Londonba. Tudom,nem egy nagy dolog elrepülni oda, még jegyet is lehet találni nem rossz áron,csak hát nem egyedül szeretnék elmenni. Sokszor mondtam a páromnak,hogy de jó lenne elmenni,nagy álmom stb. Neki is van egy hobbija,aminek révén elutazunk ide-oda. Még pénzünk is lenne rá. Más dolog,hogy ő nem egy szervező típus és angolul se tud, valószínű ezért nem is tett semmit.. csak olyan jó lenne,ha legalább partner lenne abban,hogy kimenjunk. Csak pár napra. de úgy nehéz,hogy nem kapok semmi támogatást,vagy nem mondja,hogy na akkor nézzek repülő jegyet,minden mondhatom süket fülekre talál. Neki nincs ilyen,hogy álomút,mert alapvetően utazni sem szeret. Másnál meg hallom,hogy a pasija ilyen meg olyan úttal lepi meg..stb.
2020. jan. 6. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne azzal foglalkozz, más mit mond, kozel sem biztos, hogy nem ugy lett kihisztizve, kizsarolva, stb.

Az en parom nem egy nagy utazó szintén, pont Londonba mentunk tavaly, karacsonyra megkapta a jegyeket, szülinapjakor kimentünk.

Ha annyira akarsz menni, lépj akcióba, ne masra várj.

2020. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Ha te akarsz menni akkor miért a párod szervezze?

A párod nem tojja le az álmaid, egyszerűen csak nulla kommunikációs képességed van és vársz a csodára ahelyett, hogy normálisan megbeszélnéd a pároddal, hogy mégis mi a francot akarsz. Attól, hogy azt mondod de szép város London még nem fogja tudni a párod, hogy neki most el kell kezdenie repülőjegyet nézni. De egyébként a saját álmodat miért a párodnak kell megvalósítani? Ha nekem van egy álmom akkor szépen dolgozok érte nem a sült galambra várok... Semmi baj nincsen a párod hozzáállásával.

2020. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

És miéet nem állsz neki te szervezni? Miért a párodtól,várod el hogy megszervezze neked? Vicces hogy pont Londont említed mert a legjobb barátnőmmel mi is készülünk kimenni. Én már voltam, 5 éve ő még soha. De nem mástól várom el hogy megszervezze azt amit én szeretnék.

Annyi lenne az egész hogy megkérdezed a párod hogy lenne-e kedve elmenni. Ha igen, mikor felelne meg és akkor tudtok keresni mindkettőtöknek megfelelő szállást, repjegyet stb.

2020. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csináld te a szervezés részét, vagy menj ki mással.
2020. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!