Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon én vagyok a hibás hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon én vagyok a hibás hogy azt írtam egy lánynak akivel már rég mindegy hogy én akartam lenni az aki teljesíti az álmait és vágyait erre meg ő elküld engem a. hogy nekem csak a szüzessége kel?

Figyelt kérdés
Csak el akartam mondani neki mit akartam volna de ennyire félreérteni nem értem... Vagy nem szabadott volna ilyet mondani??

#kapcsolat #fiu lány szerelem
2015. máj. 10. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom öregem.

Hogy mondtad? Nagyon a szexre kiélezve? Akkor nem csodálom, hogy ezt válaszolta. Ha nem, akkor... Lehet, hogy csak egy lekoptatós szöveg. Igazából, ha igazán akarna, akkor majdnem mindegy mit mondasz, kellenél neki.

2015. máj. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem huszonévesek vagyunk....
2015. máj. 10. 23:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, ő az, aki képtelen értelmezni egy egyszerű magyar mondatot, és minden marhaságot belelát.

Én azt mondom, jobb is, ha ettől a pitsától megszabadultál. Bocsi.

2015. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!