Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire változik meg a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire változik meg a párod melletted? Megtörtént már veled, hogy elvesztette a párod azokat a tulajdonságait, amiért szeretted?

Figyelt kérdés

Persze nem tudod h miért szeretted, de aztán rájössz h már nem szereted úgy, és hiányzik belőle az a tulajdonság... visszahozható a régi énje??vagy nem?:S

párom szerint: minden ember változik, és így kell elfogadni őt. ez mennyire valós?


2010. júl. 21. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen irányban változik. Mert ha elkezd inni, nem hinném, hogy el kéne fogadnom.
2010. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nekem is feltűnt. Megváltozott és kevésbé szeretem. Eltűntek azok a tulajdonságok amiket szerettem benne. Csak lassan már ezekre sem emlékszem mert csak negatív dolgok tűnnek fel.
2010. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az ember alapvetően nem változik, hidd el nekem (legalábbis egy bizonyos kor fölött).


Én mielőtt összejöttem a kevesemmel, sokkal "hidegebb", és antiszociálisabb.

Szerinte sokat változtam, eltűnt belőlem ez a mélabú, vagy mi.

Szerintem nem, csak ő lát másképp.


Ha sok ideje együtt vagy valakivel, akkor a "megszokás" eltorzíthatja picit azt a rózsaszin ködös képet, amit a legelején láttál, vagy látni akartál. De attól még az ember ugyanaz, csak alábbhagyott a láng.


20L

2010. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
ezt úgy hívják, hogy elmúlik a szerelem! Ha már nem rózsaszín szemüvegen át nézzük a párunkat, akkor vesszük igazán észre a hibáit.
2010. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg persze amíg a rózsaszín szemüveg megvan,addig több mindent megteszünk a másik kedvéért,a másik miatt hogy "jobb legyek".
2010. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy azok a tényleges tulajdonságai, amiket megismertél? Tudod, amikor az ember elkezd egy párkapcsolatot, mindig a jobbik, szebbik énjét mutatja, később viszont megmutatkozik - idővel - az emberek igazi énje. Nekem is az volt, hogy azt mutattam, milyen erős vagyok, aztán belefáradtam ebbe, és sokszor nagyon depis voltam, hisztis, féltékeny, szóval mutathatom hogy én milyen erős okos bátor vagyok - csak annak tűnök...
2010. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem értek azzal egyet h ha eltűnik a "rózsaszín szemüveg", akkor már nem vagy szerelmes, és ezért észreveszed a hibáit a másiknak..


a rózsaszín köd szted meddig tart?? pár hétig, 1hónapig kb

azután meg ásd el a kapcsolatod mert szted nincs szerelem rózsaszín köd nélkül?:)


de van, csak reálisan látod a dolgokat.. észreveszed ugyan a hibáit a másiknak(és hazudik aki azt mondja h a párja tökéletes!)csak szemet hunysz felettük, és elfogadod.

2010. júl. 21. 15:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
pont az az igazi szeretet mikor a másikat a hibáival eggyütt is szeretjük.
2010. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen.
2010. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!