Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h. a jó tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h. a jó tulajdonságait nézzem és ne a rosszakat?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal, elötte 6 évig voltam együtt 1fiúval akit a végén teljesen megutáltam,mert kihasznált és csúnyán bánt velem, kevés jó tulajdonságot tudnék mondani róla.Viszonta mostani páromtól megkapom azokat a jó dolgokat amire szükségem van, viszont a rossz tulajdonságai emlékeztetnek a volt barátomra amitől teljesen kivagyok.Iszonyatosan idegesít az is h. ha mond egy olyan mondatot amit a volt barátom rendszeresen elsütött,akkor ő jut eszembe róla ésszinte "rosszul vagyok" a gondolattól.Szeretem a páromat,de nagyon rossz h. szinte minden nap a volt a barátom jut róla eszembe(csak pár dolgoban hasonlítanak)
2011. máj. 24. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Idővel elfelejted majd a régi pasidat, és azok a mondatok már az új barátodhoz fognak kötődni. Türelem türelem.
2011. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és beszéld meg.Egyébként meg mik azok a dolgok?Lehet,ha változtatnál pár dolgon,akkor nem jönnének elő ezek a mondatok.Te legalább annyit tehetsz az ügy érdekében,mint a párod.Szerintem.
2011. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kb. istenem hogy a nőknek mindig kell valamin cirkuszolniuk...
2011. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem csak mondatok, szokások, élethelyzet stb.Mindketten összevesztek a szüleikkel, volt barátom is volt h. munkanélküli volt, a mostani párom is az lett. Sőt ha veszekszünk akkor volt már elsütötte azt a mondatot amit a volt barátom közszeretettel(vagy megszoksz vagy megszöksz),ettől a mondattol kiráz a hideg.A mostani párom szeret engem,de azért a férfi büszkesége miatt vannak vitáink.Mondtam neki h. sok olyna dolgot csinál mostanába amiről a volt barátom jut eszembe,de azt mondta h. ő más ember(és tény h. sok jó tulajdonsága van,de azt emiatt nem tudom előtérbe tenni, a volt barátomnál meg kevés jót tudnék mondani az se olyan érdemes lenne megemlíteni,mert ettől még magányos voltam mellette)
2011. máj. 24. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez elég sz*r ügy!Én elhagynám!Mégpedig azért mert az exedet ugye megutáltad ezek miatt a rossz tulajdonságok miatt,és a mostani párodban hiába van annyi jó mint égen a csillag benne van az amitől anno szabadultál!...így meg szerintem nem fogsz tudni elvonatkoztatni!Na meg "megszoksz vagy megszöksz"?A kompromisszum hol marad?

25/L

2011. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"megszoksz vagy megszöksz"-nekem ezt a barátnőm szokta mondogatni..,tehát akár ki is jelenthetjük,hogy ezt a mondatot nem a volt barátod szülte.Sajnos tényleg ez az igazság,mérlegelni kell,ha megér neked annyit,akkor próbálj meg te is idomulni,hogy ne mérgesedjenek el a dolgok.Lehet,hogy már vannak neki is sérelmei,amit nem beszéltetek meg.Valószínűleg őt is zavarja,hogy nincs munkája,próbáljatok együtt keresgélni,hátha szerencsével jártok.
2011. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!