Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudhatom, hogy már tényleg nem éri meg vele?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt, én 18 vagyok, ő 20. A kapcsolatunk elején teljesen oda voltam, de mégis volt bennem egy alap gondolat, hogy nincs szerelem részemről s nem is lesz. Valamiért azt érzem, hogy ő sem szerelmes. Jobban szeret engem, mint én őt, de szerintem ez mégsem szerelem. Rengetegszer megfordul a fejemben, hogy jobb lenne külön, ugyanis én úgy érzem, hogy egyedüllétre lenne most szükségem. Sokat veszekszunk és eléggé laposnak mondanám a kapcsolatunkat, ha arra gondolok, hogy szakitsunk, azt érzem helyes lenne, mégsem tudnám megtenni. Szeretem őt, kötődőm hozza, félek, hogy mit szólna a családom emiatt, szeretik ot, és képtelen lennék elé állni azzal, hogy fejezzük be. Igazából képtelen vagyok eldonteni azt is, hogy megeri-e ez a kapcsolat, vagy nem. Fiatal vagyok és idén kezdem az egyetemet, valószínűleg nem bírná ki a kapcsolatunk hosszú távon, csak elképzelésem sincs, hogy mi fog véget vetni ennek..nem tudom mi tevő legyek. Beszéltünk erről, azt mondta, ha egyetemen bulizni járok majd még ilyenek, nem fog működni a dolog. Nincsenek közös barátaink, nem járunk társaságba, nagyon idegesítő ez néha.. Nem tudom vele elkepzelni az életemet, de nem tudom, hogy szakitanom kellene, vagy majd az idő valahogy megoldja...?

2020. jan. 10. 12:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Az hozzá tennem, hogy elég időszakos érzelmeim vannak.. Néha azt érzem, a legjobb helyzetben vagyok és nagyon jó vele, neha mindent megtennek azért, hogy egyedül legyek. Biztos vagyok benne, hogy sokan leoltanak, de abban is, hogy nem én vagyok az egyetlen aki ilyen helyzetben van, ezért reménykedem a véleményetekben
2020. jan. 10. 12:06
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok. Én azt mondom szakíts vele. Ha nincs közös jövő akkor minek az életedbe? Az idő enyhíti a fájdalmat. Adj esélyt magadnak a boldogságra. Lesz majd egy személy aki pont neked való lesz, és gőzerővel ég majd a szerelem lángja. Szorítsd össze a fogadat, és tedd meg amit meg kell tenned. Sok sikert.
2020. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Elejèn leírod, hogy egyikötök sem szerelmes majd utána hírtelen már szereted. Wtf? Te sem tudod mit akarsz de ahogy írsz róla nem szereted az biztos.
2020. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, a szerelem és szeretet között van különbség. Lehetsz valakivel kapcsolatban, jó kapcsolatban, akkor is ha nem látsz mindent rózsaszínben. Nekem nem azzal van a bajom, hogy a legszarabb a kapcsolatom, nyilván lehetne jobb is, de nem ez a legfobb baj, hanem az, hogy hiányolom a lángoló szerelem érzését.
2020. jan. 10. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudod a választ. Gyakorlatilag egyetlen dolog tart mellette: az, hogy félsz konfrontálódni a családoddal. Nagyon gyorsan szedd magad össze és állj ki magadért. A szerelemnél személyesebb érzés nincs, teljes egészében a szíved joga. Együtt maradni valakivel, mert "jaj, mit szól a család" a legrövidebb út a boldogtalansághoz.
2020. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"hiányolom a lángoló szerelem érzését." De te azt keresed (a saját elképzelésed szerint) akkor meg mi a kérdésed?

"Fiatal vagyok ...." Vagyis értékelésed szerint nem valo neked a kapcsolat. Akkor meg (!) döntsd el, hogy mi az ami TÉNYLEG kell neked? Azt válaszd!

2020. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!