Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éves kapcsolatom van. Néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kapcsolatom van. Néha érzem hogy szeretem, néha nem. Honnan tudhatom meg hogy szerelmes vagyok és vele kéne maradnom?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Utazz el egy hétre (vagy hosszú hétvégére) nélküle nyaralni, esetleg barátokhoz, vidéki rokonokhoz, és figyeld, hogy hiányzik-e? :)
2009. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)Szokott hiányozni,de akkor néha miért nem érzem hogy szeretem?
2009. júl. 31. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:

mert néha kell egy nagyobb lélegzetvétel, hogy újra tudd folytatni...:-)

én is általában úgy érzek mint te, pontosabban a szeretet mindig meg van, csak már sokszor nem érzem azt a lángoló szerelmet mint te. Ugyanakkor azt is tudom, hogy megőrülnék nélküle, ha pedig nem vele vagyok szinte minden percben rá gondolok. Szintén két éves kapcsolat. Szerintem az természetes, ha néha saját térre van szükséged

2009. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, azt nem tudom. Talán csak bebeszéled magadnak, vagy túl sokat foglalkozol ezzel a kérdéssel. A másik meg az, hogy pld. este munka után örömmel mész-e haza hozzá? Ebből is le lehet szűrni valamit. :)


Mondom én, 18 év kapcsolattal és egy gyerekkel a hátam mögött.. :) (a mai napig repülök haza hozzájuk, bár szerelmes (már) én sem vagyok. :)

2009. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet ez a sok telefonbeszélgetés miatt van?Órákat beszélgetünk mert ingyenes.Jól leírtad,ezt érzem:)De tényleg szó szerint.Örülök h nem csak én vagyok így:)Szóval kicsit el kéne különülnöm tőle nem?
2009. júl. 31. 16:51
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát örömmel nem tudok hazamenni,mert nem élünk együtt.Még mindketten tanulunk:)
2009. júl. 31. 16:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaaaa ?:) Hát akkor még nem is "ismeritek" egymást együtt lakva. Együtt élve felerősödnek az érzelmek.
2009. júl. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vagy inkább megunjuk egymást....
2009. aug. 1. 09:39
 9/9 mia. válasza:
Hát,ha már 2év után ilyenekben kételkedsz...megérteném 10 év után.
2013. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!