Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy álljak a dolgokhoz és egy kis segitség kellene! Mit tennétek, vagy mit javasoltok?

Figyelt kérdés
A barátommal már két hete nem vagyunk együtt 10hónapot jártunk...vége lett mert gvveszekedtünk sokat és igy sokkal jobban kijövünk,de ugy mond gyakorlatban együtt vagyunk csal elméletben nem.Mindig eljárunk egymáshoz,meg ugy viselkedünk h együtt vagyunk,de nem....és tegnap sirtam h milyen jo volt régen,és a fiu irta h látja h szenvedek és hozott egy döntést h jobb lesz ha teljesen megszakitsuk a kapcsolatunkat....ez chaten volt...én lementem,és hivot mobilra,de leraktam és kikapcsoltam,majd felhivott itthonira,beszéltem vele zokogot a telefonba h nem akar teljesen elvesziteni,meg minden h nem uugy gondolta h megakarja szakitani a kapcsolatot,mondtam neki ak elöbb kellett volna h gondolkodjon,majd chaten folyattuk a beszélgetést,a camban láttam h nagyon sir,jobban sirt mint mikor szakitottunk...mondta h ennyire szemétnek tartom mondtam igen...a kapcsolatuznkban is állandoan rajtam töltöötte ki a dühét,meg néha nagyon kemény volt velem,de persze voltak nagyon szép pillanatok! Nah és akkor este mondtam neki h ez igy nem jó h se veled sem nélküled h most vagy veled leszek vagy nélküled,és mondta h megbeszéltük h idöre van szükségünk...de én nem birom nélküle,mondta legalább ujévig várjunk....hát én nem tudom...mondta h nagyon szeret meg minden...annyira zokogot...nem tok mit tenni...most megint beszélünk nem szakitottuk meg a kapcsolatot...de nem tok vele h viselkedni...vagy hogy viszonyuljak a dolgokhoz?
2008. nov. 19. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Hm, úgy látom úgy gondolkodtok mint én...két hete voltam igy, mondtam a páromnak jobb lesz ha szakitunk (rengeteget veszekszünk)...de kikötöttem hogy ugyanúgy találkozhatunk meg beszélhetünk, csak nem leszünk együtt...(merthogy én sem tudnám elképzelni nélküle az életemet) aztán azt felelte erre, hogy ha szakitani akarok akkor szakitunk, de végleg és jobb lesz ha nem találkozunk utána...merthogy (és ebben azért igaza van) hogy tudnál bartáként nézni rá? az emlékek élnének mind a kettőnkbe, nem csókolhatna meg, miközben nagyon szeret...

végül átgondoltuk, s szerintem nektek is ezt kéne tegyétek.Nem kötelező szétmenni. mi is már több mint 3 hónapja próbáljuk menteni a kapcsolatunkat, mert szeretjük egymást...csak a makacs természetünk miatt kicsit nehéz dolgunk van...beszéljetek őszintén!! mondjátok el egymásnak ontosan hányadán álltok, mennyire mélyek még az érzelmek. Ha mélyek erősek és szeretitek egymást, beszéljétek meg hogy nem veszekedtek hanem megpróbáljátok megoldani a problémát...

mit értessz az alatatt hogy "keményen bánt" veled? ha megütött vagy sokszor kiabált veled akkor hagyd a sunyiba... üdv.

remélem megtudjátok beszélni, üdv 18 éves lány

2008. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát h keménnyebben...h néha kiabált velem,de soha nem ütött meg...meg néha durvábban suolt hozzám! De kül mi már sokszor probáltuk megmenteni a kapcsolatunkkat de nem ment....
2008. nov. 19. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!