Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ismerkedne velem?

Figyelt kérdés

Én egy kedves aranyos lány vagyok kevés önbizalommal.

Nem vagyok magas vékony vagyok nincs nagy cicim 75/B kosaras. Nagyon tudok szeretni odaadó vagyok a szerelmemmel kapcsolatban.

Békés megyében élek.

18 éves lány vagyok.

Ezek alapján milyennek könyveltek el?

Nem itt akarom megtalálni a párom csak kíváncsiságból írom ezt a kérdést. Mégis ki találja ezeket a tulajdonságokat vonzónak és szerethetőnek.

Komoly válaszokat szeretnék amikből tanulságot tudok levonni.

Hülyék bunkók kíméljenek.

Köszönöm szépen!

:)


2010. júl. 21. 21:47
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
kérek képet :)
2010. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
Én is ilyen kérdéseket fogok majd feltenni, ha begolyózok a magánytól?:S
2010. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
Vonzónak nem vonzó semmiképpen sem, ha vkinek nincs önbizalma, szerintem. Viszont ezek alapján egy abszolút szerethető lány lehetsz, akivel nem rövid távra kell tervezni. Kérdés, hogy neked milyen srácok jönnek be?
2010. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

Kort és nemet is kérek. Majd a későbbiekben lehet képről is szó. Most nem :). Ez csak kíváncsiság most.

De köszönöm :)

2010. júl. 21. 21:51
 5/54 A kérdező kommentje:
Normális kedves humoros lehessen vele beszélni intelligens legyen és a legfontosabb hogy szeressen olyannak amilyen vagyok.
2010. júl. 21. 21:52
 6/54 anonim ***** válasza:

én:)

17F

2010. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
szerintem vonzó egy nőszemély lehetsz!én szívesen megismernélek 18F
2010. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

De légyszíves a korotokat és nemeteket is írjátok le.

Köszönöm :)

2010. júl. 21. 21:53
 9/54 anonim ***** válasza:

Ezek alapján egy kedves, aranyos, félénk lánynak tűnsz. Aki nem itt akar magának pasit fogni. Ezek szerethető tulajdonságok, de még kevés ahhoz, hogy valaki jellemezni tudjon. Jó tanácsként annyi, hogy az internettel azért óvatosan, mert nem minden arany ami fénylik.


21/F

2010. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:

ha tényleg ilyen vagy, akkor te bizony az én ideálom vagy :D

19/F

2010. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!