Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ismerkedne velem?

Figyelt kérdés

Én egy kedves aranyos lány vagyok kevés önbizalommal.

Nem vagyok magas vékony vagyok nincs nagy cicim 75/B kosaras. Nagyon tudok szeretni odaadó vagyok a szerelmemmel kapcsolatban.

Békés megyében élek.

18 éves lány vagyok.

Ezek alapján milyennek könyveltek el?

Nem itt akarom megtalálni a párom csak kíváncsiságból írom ezt a kérdést. Mégis ki találja ezeket a tulajdonságokat vonzónak és szerethetőnek.

Komoly válaszokat szeretnék amikből tanulságot tudok levonni.

Hülyék bunkók kíméljenek.

Köszönöm szépen!

:)


2010. júl. 21. 21:47
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

De pont ez a baj,hogy elbujsz saját magad mögé!

Mert hiába várod aztis hogy leszolitson egy pasi hogyha a kisugárzásoddal nem árasztod azt hogy facér vagy és szeretnél ismerkedni!

Próbálj meg elmenni vhova és feloldódni!

Nekem eleinte az alkohol segitett hogy egy kicsit lazább nyitottabb legyek,erre nem azt értem hogy s*gg részegre ittam magam de egy pohárka kis bátorító jól jött!

Aztán meg már nemis kell mert eltudod engedni magad:D;)

2010. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:

Nincsenek nagyon barátaim vagyis akik vannak azok sem járnak buliba.

Egyedül meg félek ilyen helyre elmenni.

De nem tudom lehet inkább a könyvtárt választom vagy nem tudom. Utcán vagy nem tudom az utca meg ilyen helyek cikisek szerintem.

Bár próba szerencse.

Igaz? :)

2010. júl. 22. 13:38
 53/54 anonim ***** válasza:

Pl a meglátsz az utcán egy pasit aki tetszik neked igy első látásra

akk tégy ugy minbtha nem oda valósi lennél és kérdezd meg hogy hol van egy xy hely és lehet hogy segitőkészen megmutatja akk meg már dumáltok vmirő

2010. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:

Köszi de sztem az utcai ismerkedést csak kihagyom.

Nem merek én utcán csak azért leszólítani valakit mert nincs barátom.

Meg kezdeményezzen a srác neki a dolga.

2010. júl. 23. 15:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!