Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a nőknél hogy működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a nőknél hogy működik?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne a szebbik nemhez.


Kicsit több mint 1 éve vagyunk együtt a barátnőmmel és az elején úgy tűnt jó szex de tényleg heti 3 volt az alap...aztán ahogy telt az idő ez csökkenni kezdett ami miatt megszaporodtak a veszekedések is...eleinte a munka volt a "kifogás" illetve voltak problémák otthon is...nehezen de végül is belenyugodtam úgy beszéltük meg hogy ha ez lement akkor majd minden vissza áll hasonló szintre.

Természetesen ha ez megtörtént volna akkor most nem írnék ide.

A pasik nagy részéhez hasonlóan én többet szeretnék ellenben az alkalmak max heti 2 re szűkültek be de inkább 1 ha felhozom épp akkor az a kifogás hogy a sok veszekedés miatt nincs kedve.

Ami nagyon fura hogy közben meg olyanokat mond hogy szeret meg imád...ami még ennél is érdekesebb hogy leültünk ezt át beszélni és mint kiderült lenne kedve csak nem velem mert hogy velem veszekszik...(vannak álmai más pasikkal való szexről)


A saját konklúzióm az hogy a veszekedés kellőképpen tönkretehette a kapcsolatot ami miatt a szenvedély és a szerelem is kihalt belőle így már csak a kötődés és a felszínesség maradt.

Kicsit úgy érzem hogy mivel helyes vagyok így már csak azért nem enged el a kötődés mellett mert mutiba jó vagyok illetve dicsekedni.(ezzel szokott is élni)


Természetesen az újítást is fel vetettem hogy ha így érez akkor kalandozhat kicsit de erre meg az volt a válasz hogy fél hogy olyan érzelmi impulzust kap máshol ami miatt gyengül a kettőnk közti kötődés és ezt meg nem akarja mert szeret...


Nem teljesen értem hogy mi történik csak az világos hogy ez így nem jó.


Szexel kapcsolatban:

Mikor összejöttünk izmos voltam viszont most egy elhúzódó betegség miatt lefogytam így azt érzem kevés vagyok neki mint inger amit egy beszélgetésünk során be is ismert...

Az első behatolás még jól szokott menni viszont utána elég nagyot tágul és érezhetően már nem vagyok elég neki.(Egy beszélgetés során erre is rá kérdeztem és az volt a válasz hogy nem lenne baj ha 1-2cm el hosszabb/nagyobb lennék, csak nem értem hogy akkor miért van velem?)


Illetve eleinte a szigorú értelemben vett szex volt a minden viszont miután sikerült nyitottá tennem az orálal kapcsolatban azóta gyakran érzem azt hogy tökéletesen el van azzal is és nem igényel többet vagy csak azért hogy nekem is "Jó" legyen.

Mivel sosem volt orgazmusa csak behatolástól és állítása szerint nem is tud úgy elmenni de a szexet azért szereti, nem az első lány akitől ezt hallottam de valahogy nehéz elhinni.


Az utolsó dolog amit még kérdeznék hogy van e olyan hogy egy nő nem tud elélvezni a behatolástól de ha pacizik akkor eltud úgy hogy a csiklóját ingerli a testek érintkezése?



2020. jan. 19. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
A férfi igényli a szexet, a nő meg az intimitást. Ha nincs intimitás, a nő nem akar szexet. Ha nincs szex, a férfi nem akar intimitást.
2020. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez mindkettőtök részéről megszokás, szóval lapozzatok. Ő másra vágyik, te tepersz és szenvedsz. Minden más mellébeszélés. Nem fog fellángolni a szerelem, ha ilyen vagy olyan pózban hirtelen elélvez.
2020. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1# Ezt elég jól leírtad, kicsit paradoxonnak érzem mármint vissza fele...ha egyszer elveszik az egyik onnan már nem igen lehet vissza menni.
2020. jan. 19. 13:40
 4/10 A kérdező kommentje:
2# Valahogy én is a megszokást érzem benne vagy a félelmet a kilépéstől, a teperés az túlzás de a szenvedés az mindkettőnkre igaz lehet.
2020. jan. 19. 13:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szed fogamzásgátlót? Az szokta ennyire 0-re csökkenteni a libidót (nekem is ez van).

A másik meg,hogy nagyon ritka az a nő,aki hüvelyi úton el tud élvezni. Ha jól emlékszem a statisztikákra,akkor kb 10% körül.

Attól,hogy ő nem tud hüvelyi úton elélvezni még élvezetes lehet a szex, de neki kimerül az orálban ezek szerint. Próbálkozzatok új dolgokkal, hátha megjön a kedve. Pl ne orál legyen, hanem egy kis sikosítót rakj a végére és azzal izgasd a csiklóját. Ez neked is jó,neki is jó lesz, nagyobb az orgazmus,mint a sima orálnál.

2020. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

#1: Ez ugyanúgy áll fordítva is, csak a férfiak általában kanosabbak. Egy csomó kapcsolat azért megy tönkre, mert a nő megszűnik nőnek lenni, ezért nincs intimitás és a férfi is másfele kacsintgat. A különbség csak annyi, hogy a nőkhöz jobban szeretjük kötni az ilyen szavakat, a férfiak részéről meg alig páran beszélnek erről. Ettől még a férfiaknál is kell a szexhez az intimitás pár éves kapcsolatban.

A nő részéről is kellhet a szex. Erről sem beszélnek annyian, de a részükről is ugyanolyan természetes tud lenni. Volt olyan barátnőm, akivel összevesztünk, nem kezdeményeztem és kb. bekattant, annyira akarta már a szexet. Intimitás nélkül is.


Lépjünk már túl ezeken a szexista dolgokon. Vannak nemekre jellemzőbb dolgok, de nem ennyire. A férfiaknak is vannak érzéseik és lelkük, ahogy a nőknek is vannak vágyaik és szexuális igényük.


#4: Miért félsz a kilépéstől? Így csak vesztegetitek egymás idejét és később rosszabb lesz.

2020. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Van olyan, akinek soha nem is lesz hüvelyi orgazmusa, ezen nem kell csodálkozni. Az más kérdés, hogy nem is tesz semmit az ügy érdekében.

Nekem a heti 3-nál is többre lenne igényem, el se tudom képzelni minek vagytok együtt, ráadásul folyton veszekedtek.

2020. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6 ebben is van igazság...sokkal inkább személy függő mint nem függő az hogy ki melyiket preferálja.


Inkább rajta érzem hogy a félelem a fájdalomtól az ami erősíti a kötődés iránti vágyat csak így meg saját magát emészti fel.

2020. jan. 19. 15:13
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 nos igen ami azt illeti nekem is többre lenne csak ezt így nem akartam kiírni az elítélések megelőzése végett.
2020. jan. 19. 15:14
 10/10 Rockarc ***** válasza:
90%

Amig a kommunikacio megy, addig azert meg lehet probalkozni. Eleg szepen osszefoglaltad a kerdeseid, egy jo reszet megkerdezted, amik a szexre vonatkoztak, azok vannak hatra, amik a kapcsolatotokrol szol.


Az biztos, hogy a mostani allapot nem megfelelo. Ha csak a "szepsegedert" van veled, az nem lesz eleg. Ha massal tudna a heti menetet hozni, akkor nincs mese a tortenet a vegehez kozelit, ha nem irjatok at a veget. Ha massal sem menne neki a tobb szex, akkor meg igencsak nagy gondban lesz, mert ha lelepsz mellole, akkor o az eletben nem fog ferfit fogni heti 1 szex-el, olyan 60 eves koraig.


Szoval ezeket kene letisztazni, hogy o hogyan latja. Egyaltalan o problemanak talalja-e ezt, akar-e rajta valtoztatni, meg minden mast, ami eszebe jut. Vegso esetben, ha ragaszkodtok egymashoz, akkor mehettek szakemberhez is.


43F

2020. jan. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!