Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőknél akkor hogyan is működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél akkor hogyan is működik ez a megcsalás dolog pontosan?

Figyelt kérdés

Sok nőtől azt hallani, hogy amíg harmonikus a kapcsolatuk, addig eszükben sincs megcsalni a párjukat, DE ez a harmonikus kapcsolat dolog eléggé relatív szerintem. Mi van ha tegyük fel ,már kevésbé lesz harmonikus a kapcsolat és annak nem is feltétlenül a férfi az oka? Az már feljogsítja a nőket, hogy félreléphetnek?


Sok nőtől azt hallom leggyakoribb indokként a megcsalásra, hogy már nem volt olyan jó a kapcsolat mint az elején, a párja nem figyelt úgy rá mint addig, gyengültek az érzelmek, stb.. De erre az a megoldás, hogy egy másik pasassal kell dugni? Ezt mit old meg a kapcsoaltban? Ráadásul sokan azt állítják, hogy a nők nem a szex miatt lépnek félre, hanem az érzelmek miatt. Ez kissé azért elletmondás nem? Mivel akivel félrelépnek, a ttól csak szexet kapnak általában, nem pedig érzelmeket. Tehát akkor hirtelen mégis csak fontos lesz a szex is a nőknek, vagy hogyan van ez? Valaki el tudja ezt magyarázni?



2016. szept. 13. 13:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Olyan szexpartnerre vágynak ilyenkor, aki törődik velük, és odafigyel rájuk, nem csak megdugja és hello.

Magyarán szeretőt akarnak a szó legszorosabb értelmében.


Én sem tartom megoldásnak a megcsalást, hiába szar a kapcsolatom, nem tennék ilyet a másikkal, mert fordítva sem esne jól egy ilyet megtudni.


Meg kell beszélni a dolgokat, ennyire egyszerű az egész.

2016. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan még soha nem csaltam de a szex nem csak szex általában. Olyat még nem hallottam hogy a nő csak úgy kefélt egy idegennel a discoban. Biztosan van ilyen de én még nem futottam bele abba viszont többször is hogy egy buliban egy olyan sráccal akit amúgy is kedveltek aki szépeket mondott és kedves volt. Éreztette hogy tetszik neki a csaj hogy szép stb. Szóval hiába a szex vagy csók stb lett a vége alapvetően a nő lelki igényeit elégítette ki a pasi.
2016. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Aki érzelmeket akar egy szeretőtől, az egyszerűen buta. Nagyon sok buta tyúk van, ez tény. A szerető ugyanis sokszor annak tudatában kúr, hogy a nőnek van valakije, tehát eleve nem tervez vele hosszabb távon. Akkor meg ez egy igazi önámítás, semmi más, mint szex. Ennyiből "korrektebbnek" (értsétek jól!) tartom a férfiak _csak szex_ típusú megcsalását. Ott legalább "csak" a nő van átvágva, az érzelmes megcsalásnál meg a férfi és a nő is...


Az esetek másik részében pedig semmi más a megcsalás, mint egy személyiség jegy. Van, aki nem bír parancsolni a kukacának vagy a punijának, és muszáj néha megkotortatnia magát egy idegennel. Más magyarázat nincs rá, amikor valaki félrekúr egy jó kapcsolatban, márpedig nem egy ember teszi meg.

2016. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

#2


Vagyis azt mondta neki amit hallani akart még ha nem igaz, akkor is. Szép...

2016. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
4-es szerintem ez a kereslet kínálat tipikus példája. A pasi szexet akar a nő szeretetet. A férfi "megadja a szeretetet" cserébe megkapja a szexet. Szép vagy sem de szerintem jogos.
2016. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#5 Aki bedől a férfi szeretetadásának egy kufirc erejéig, az rendkívül ostoba. Ennyi erővel megkérhetné a párját is, hogy játssza el a hős szerelmest, kb. ugyanaz a kategória.
2016. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

6-os, ott már nincs tét, ha a férjét kéri meg.

A szerető meg megadja a "szeretet", mert neki a szex kell.

2016. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7 Bocs, de akkor itt nem szeretetről van szó, hanem vadászatról. Az egy másik sport. Amit ti leírtok, az egy pozitív visszacsatolás, önbizalomnövelés, udvaroltatás. Ezt ne keverjük a szeretettel, mert az egy másik szintű fogalom, a többi jóval felszínesebb.
2016. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Arra az egy éjszakára valódi vagy sem felszínes vagy sem de kielégíti a nőt aki az ilyesmit a kapcsolatában nélkülözi. Én tartom hogy szeretethiányra épül a dolog még ha ez nem is valói szeretet amit kap. Nem véletlenül bánják meg olyan sokan.
2016. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne áltassátok magatokat, ha egy érett nő csak szexet akar, akkor csak szexelni fog, és toronymagasról szarik az érzelmekre. Ilyen megcsalás is előfordul.


Amiről ti beszéltek, hogy szerelem és érzelmek, már egy más tészta. Amikor a kapcsolat már halott, és a nő fejében teljesen le is van zárva. Csak a látszatot tartja fent, mert nem tud/mer kilépni a mostani kapcsolatból.

Ilyenkor nem szeretőt keres, hanem a mostani pasija utódját! Amint biztos benne, hogy vele a kapcsolat komoly lesz (és beköltözhet hozzá, esetleg a gyerekivel együtt elfogadja, segít őket felnevelni, stb.), abban a pillanatban borítja otthon a bilit, és szakít. De addig nem! Így egy darabig párhuzamosan fut a két kapcsolat, amíg nem elég biztos a dolgában az új pasival.

2016. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!