Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
A paromal lasan 7 eve egyut vagyunk s mar "jegyben" is a gond hogy a parom rengeteget ul a barban a haverokal es rengeteget iszik s meg ez melet kiderult hogy terhes vagyok rengeteget veszekedunk az ital miat de nem is az a legnagyob baj hanem hogy nagyon keveset van velem s ha velem is van veszekedunk e mian s meg melete csufolkodik is lehet hogy en is hisztis vagyok de szerintem van is oka mar ugy erzem hogy tonkre tesz idegileg es szelemileg.. Nem tudom mar mikor mit mondhatnek vagy mikor hogy viselkedjen en csak egyszeruen tobb idot szeretnek vele s ere is a valasz az volt hogy tegyek ki rola egy kepet es nezegesem... Mi a velemenyetek vagy valami tipp varom a valaszotokat
2020. jan. 20. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Kommunikáció! Ha az nem működik, a kapcsolat sem fog. Ha 7 év alatt nem sikerül őszintén beszélgetnetek és közölni, ha valami zavar, akkor most mégis mit vársz, hogy hirtelen pár idegen válasza megváltoztatja a párod? Tényleg ilyen kapcsolatba akarsz gyereket vállalni?
2020. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1.alkoholista

2.nincs sokat veled,de mikor igen akkor veszekedtek

3.tönkretesz idegileg és szellemileg

4.ő nem akar veled több időt tölteni


Miért vagy még mindig mellette? Ez nem egy jól működő kapcsolat. A válsz annyi,hogy merj lépni,mert később sem lesz jobb,csak rosszabb.


Hová tudnál menni? Van közös ház,vagy hol éltek most? A szüleid támogatnak?

2020. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hagyd el. De ne haraggal, hanem mondd meg neki, hogy van visszaút, ha megváltozik. Igy döntéshelyzetbe fog kerülni, hogy a mostani életvitele a fontosabb neki, vagy te.

Jelenleg ez egy kihűlt, megszokásból együttélős kapcsolat.


Egy szerelmes férfi nem bánik igy egy nővel, nem flegma. Ő most úgy van vele, hogy elkényelmesedett, van egy nő mellette, akit magától értetődő "pótkerékként" kezel, ami van, de különösebb törődést nem igényel.


Amikor egyébként egy férfi azt mondja gy nőnek, hogy hisztis, az semmi másról nem szól, mint hogy a férfi szegényes érzelmi intelligenciával rendelkező ostoba és lusta lény.

2020. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hét évig veszitetted az életed egy ilyen pasi mellett.Most terhes vagy, na és ha van munkád és dolgozol tudod vállalni a felelõsséget a gyermeked iránt.
2020. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges volt ilyen kapcsolatban gyereket vállalni, ha rossz a kapcsolatotok, ráadásul iszik. Már most gondolj magadra úgy, mint egyedül álló szülőre.
2020. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is, tegyél pár vesszőt legközelebb.


A válasz pedig, rendezkedj be egyedülálló életre egy időre.

2020. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen van ahol eljek, nagymamamnak az udvaran epitetem. Vagyis ő van nalam, persze be segitet de csak ennyi.En remeltem s remelem hogy helyre tudjuk hozni de ahogy ti is irjatok enek nincs jovoje
2020. jan. 20. 11:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Őszintén! Miért engedted ennek az alkoholista életművésznek, hogy felcsináljon??!

Egyedül fel tudod nevelni a gyereket? Ha igen, akkor még most lépj le.

2020. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!