Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti viselkedtek így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti viselkedtek így egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 5 hónapja vagyok együtt. Van bennem "pici félelmem". Ő egy igen szép lány, és ebből kifolyólag sok udvarlója is van. Ő ugyan mindegyikkel közli h van barátja, akit nagyon szeret, de mégis találkozik velük(na nem mindel), ahogy ő fogalmaz, szeret barátkozni(ergó ismerkedni). Volt h a számát is megadta nekik, egy találkozó után. Nekem persze elmond mindent, nem azert h féltékenykedjek hanem mert nagyon őszinték vagyunk egymáshoz. De nekem ez mind mégis rosszul esik h találkozgat más pasikkal, telefonon beszélgetnek...igaz mindig a pasik hívták. De nem tudom h tudja bevenni a pasiktól h csak barátkozni akarnak. Ez hülyeség. És félek ... Eleinte ilyen nem volt...kb 2-3 hónapja hallom tőle úgy ezeket a storikat...és néha már emiatt úgy érzem háttérben vagyok, h valami neki hiányzik amit igy pótol vagy nem tom...

Nektek mi fér bele egy kapcsolatba?Hogy viselnétek az ilyen helyzeteket? Elmondjátok a párotoknak?


2010. júl. 22. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden nő szereti, ha tetszik a pasiknak. Minden nőnek kell minden pasi, csak máshogy.
2010. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mondd emg, hogy zavar! engem zavarna! de én nem is csinálok ilyet, más véletelnül összehaverkodni valakivel, van ilyen, mint direkt telefonszámokat gyűjteni :-/


28 N

2010. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem viselkednék így, de nem vagyunk egyformák. Minden nőnek jól esik, ha tetszik a férfiaknak. Pl. egy elismerő pillantás, vagy esetleg egy bók. De nekem eszembe nem jutna telefonálgatni is más pasikkal rendszeresen, meg telefonszámot osztogatni. Pontosan azért, mert ha van egy párom akit szeretek, azt nem akarom megbántani és nem is igénylem ilyen szinten más pasik társaságát.


25/L

2010. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak jobban kedveli a fiúk társaságát. lány vagyok és néha a lányokkal nem érzem magam jól. eskü. néhány fiú ezerszer értelmesebb és viccesebb egy lánynál. egy fiúval jobban tudok beszélgetni. bár telefonszámot én csak az 5. alkalom után cserélnék.

szóval ne aggódj. nem biztos, hogy meg akar csalni, avgy ott akar hagyni.

L/18

2010. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem is megtalál sok pasi, hogy "barátkozni" akar, de mivel én nagyon szeretem a párom, lerázom mindet, nem érdekelnek. Pláne hogy még háttérbe is szorítsam őt! Tényleg más meglévő fiú barátokkal összeülni néha, mint újonnan előbukkanó emberekkel találkozgatni, telefonszámot cserélgetni. Még ha nem is csal meg, te kellene, hogy legyél az első neki. 28/N
2010. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez engem is rohadtul zavarna.... szólj neki!
2010. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a kapcsolatom elején,találkoztam egy fiúval,de ő kivételes eset volt.Soha nem találkozgatnék úgy,mint a te bnőd más pasikkal,sztem nem egészséges 1 kapcsolatra nézve.Emlékszem,mikor a barátom meglátott a Mekibe hambizni ezzel a kivételes fúval,megsértődött és szakítani akart.Nem válaszolt a hívásaimra,mintha eltűnt vna a föld színéről.Végül édesanyámon keresztül sikerült vele beszélnem.Kibékültünk azzal a feltétellel,hogy nem találkozok más hímneműekkel rajta kívűl úgy,hogy csak én és a fiú lennénk kettesben.

Ő sem találkozik csajokkal,ez a mi kapcsolatunkban nem normális.Más kapcsolatokban sem kéne,hogy az legyen.

2010. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A lányok tényleg szeretik ha van udvarlójuk. Akár több is. De ezzel úgy igazán ne foglalkozz, mert ha azon mesterkedne, hogy megcsal talán nem mondaná el.

Ha tényleg zavar, akkor szólj neki. De ne tűnj túl féltékenykedőnek. :) Ha kiakadna...akkor velük lesz elfoglalva.

2010. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyűjtsd be te is más csajok telefonszámát, akkor majd megtudja milyen érzés!
2010. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!