Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves férfiak! Ti mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves férfiak! Ti mennyit várnátok egy új kapcsolatban a szexszel?

Figyelt kérdés

Tehát ha összejönnétek valakivel, kb mennyi időt várnátok a szexeléssel?

Ha már 2. randin lefeküdtem a sráccal, akkor szerintetek ebből nem lehet komolyabb dolog?


2011. nov. 7. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A lánytól függ. Én max. 6 hónapot várnék egy nem szűz, 9 hónapot egy szűz lányért. A 2. randin még iszonyú korai (kivéve, ha tényleg mindkettőtök részéről nagyon jó az összhang és tényleg komoly távra terveztek amit meg is tudtok beszélni). Ha nem akkor ez nem lesz valami hosszú dolog, nekem pl nem tetszene az, ha egy lány egyből odaadja magát.
2011. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Már az 1. randin is eléggé felhúztuk egymást.. :P

Amúgy 6 hónapot még én sem tudtam volna várni...


Az, hogy komolyabb lesz-e, hát sajnos nem tudom

2011. nov. 7. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Akár,ez a sráctól és tőled ugyanúgy függ.Talán kérdezd meg őt,ha már olyan elmélyült a bizalom,hogy már a teste oda is adtad neki.Vagy a beszéd kifog rajtad?Nem muszáj két lábon járni,persze nem akarok kötözködni..
2011. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Javítva:*tested
2011. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak általában leoltanak, hogy minden már 2. randin lefeküdni, meg úgyse akar komoly kapcsolatot..
2011. nov. 7. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nő vagyok, de elmesélem az én példámat.

Kb 3x találkoztunk a discoban, és utána kivettünk egy szobát, ahol megtörtént a dolog. Ez volt 5 évvel ezelőtt, akkor volt a párom 23 éves. Azóta összeházasodtunk, és van egy gyönyörű kislányunk.

Szóval szerintem ez férfi függő! Szerintem ettől még simán lehet komoly is.

2011. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Éreezni egy kapcsoaton, ha komolynak igérkezik. Ha mindketten így érzitek, akkor nincs mit elrontani a szexszel.


23F

2011. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Max. 3-4 hetet.
2011. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy hónapot max. De ez a legvégső határ. Ha addig nem történik semmi, akkor felesleges egymás idejét rabolni hónapokig.
2011. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha arról van szó akkor hónapokat is. tudom, hogy én vagyok túlzottan "más mint az átlag" de ha a 2. randin szexelni akarna akkor felmerülne bennem, hogy riban*c-e vagy?
2011. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!