Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Drága párom mostanában mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drága párom mostanában mindig egy fiatal csávóval lóg. Megvárják egymást mindenhol, orvoshoz is együtt mennek. Szeruntetek?

Figyelt kérdés
Oké,hogy munkatársak,a sráccal is ismerjük már egymást 1000 éve,de nem kéne egymáshoz ragadni mindenhol meg egy bevásárlókocsiba vásárolni.Vizsgálatokra is elkisérik egymást,kávézóba is beülnek. A fiatalembernél állandóan a párom csomagja,szatyra van mintha olyan nehéz lenne és segítene neki,pedig egyáltalán nem nehéz.Szerintem ez nem szép dolog. A beosztász is úgy alakítják,hogy együtt utazzanak!Az élettársnőm azt válaszolta,hogy nem érdekli ki mit pletykál, szabadakarattal rendelkezik amúgy is mert minden embert ez megillet. Azért ennyire nem kellene! Én soha nem haverkodtam nőkkel érdekes!
2020. jan. 21. 06:26
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Ja..és természetesen a közösségin is össze vissza lájkolgat nőket,férfiakat egyaránt. Én nagyon ritka,hogy lájkolok valmit,nőket meg egyáltalánalán nem mert tiszteltem eddig a páromat. Eleve egy kétszeresen elvált depressziós nö volt,mindig kedves voltam hozzá. Most meg jön mindig ezzel a szabadsággal meg szabadakarattal!
2020. jan. 21. 06:33
 2/32 anonim ***** válasza:
64%
A nők körében sokkal többen vannak, akinek lelkileg nagy szükségük van sok baráttal, ismerőssel tartani a kapcsolatot a társon felül is. Csak így kerek az életük. Szerintem a nők legalább fele ilyen. Sajnos ez az élet egy ténye, amit el kell fogadni. Ha erőlteted, hogy szűkítse le az emberi kapcsolatait, akkor egy ponton túl be fog sokallni és elhagy. Bele kell nyugodnod tehát, hogy ő ilyen, amennyiben persze szeretnéd, hogy melletted maradjon. Ha igazán önzetlenül szereted őt, akkor egyébként is az motivál, hogy ő boldog legyen, jól érezze magát a bőrében, s a saját rossz érzéseiden felül tudsz kerekedni. A depresszión átesett emberek általában igen érzékenyek, s ha azt sugallod neki, hogy válasszon a barátai és közted, akkor sarokba szorítod, amiből egy újabb lelki mélypont jöhet. Azzal, hogy a párja lettél, egy feladatot is vállaltál.
2020. jan. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%

Mi ez a likolgatasos fszság? Én is szoktam és párom is..és? Ettől még nem csalom meg.

Nekem is van férfibaratom, 10en éves barátságok. A párod ezt a részét túlzásba viszi. Sztm azért ez sok amit csinál. Meg az ilyen fris barátságok..nem tudom.

2020. jan. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Na igen,értem.. de állandóan nekem mondják a többiek,hogy mindig azzal a csávókával járkál,beszélgetnek órákat,vásárolnak.

Nem esik jól.És igen. Sokkal többet foglalkozik a munkatársaival,mindig másoknal segít engem meg elhanyagol. Nyílván nem fogom örökkön örökké minden nap megemlíteni neki ezeket,inkább magamba foltom, de ezzel azt éri el,hogy elmegy a kedvem tőle mert haragszom rá. Szexuális életünk is 0 lett. Amíg nem ment el dolgozni addig jó volt minden, most meg bekerült a munkahelyi körforgásba,emberek,csávók közé már egészen más lett. Mintha kicserélték volna. Persze ha megtudná,hogy momdjuk a pénztáros Marcsikával többet beszélek a kelleténél akkor biztos jóba vagyok vele mert minden férfi ilyen,a nők meg ribizlik. De amit ő csinál az véleménye szerint nem baj. Egoista,önző lett. Én meg akkor viseljek el mindent?

2020. jan. 21. 07:44
 5/32 anonim ***** válasza:
84%

2es vagyok! Nem, nem kell elviselni! Túlzásba viszi, mint írtam.

Ne folytsd el magadba! Beszélj vele erről, ha nem és nem változik, akkor nincs értelme sztm...pláne, hogy nem is foglalkozik veled.

N27

2020. jan. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

De ne lájkolgassunk senkit!

Direkt olyan embereket lájkolgat akiket most ismert meg. Más dolog ha gyerekkori ismerősünket,jóbarátunkat,munkatársunkat lájkolunk. De egy olyan férfit,férfiakat miért kell akiket csak látásból ismer? És állandóan! De a való életben meg egy másik illetővel van sülve főve! A válasz mindig az,tőle,hogy szabadakarattal rendelkezik buta minden ember akik dogmák,szabályok szerint él!

2020. jan. 21. 07:49
 7/32 A kérdező kommentje:
Mindig csak azt mondja,hogy szabadakarat! Meg,hogy ő azért született a földre,hogy másoknak segítsen és másokkal jó legyen.
2020. jan. 21. 07:51
 8/32 anonim ***** válasza:
88%
Jobb, ha elfogadod, hogy a feleséged mással van.
2020. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Az a fiatalember munkatársa meg akivel állandóan járkál meg meg sem említette nekem,hogy mindig együtt mennek mindenhova a párommal. Egyik nap vele töltöttem egy fél napot bizonyos helyszinen.Amúgy tényleg ismerem,hogy milyen mert be nem áll a szája a gyereknek annyit beszél, mindig is féltem tőle ha találkoztam vele vele mert rengeteget dumál.
2020. jan. 21. 07:56
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

A pasi már ledumálta a csajodról a bugyit.

Én ezek után egy szikra energiát nem tennék bele a kapcsolatban, azonnal kidobnám.

Azt menjenek együtt ahová akarnak.

Itt nem a szabad akaratról van szó, hanem a tiszteletről.

2020. jan. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!