Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elolvasott itt egy kérdésemet, az anyosrol tettem fel kérdést, ez volt benne! Lesz. -rom hogy mit fog használni a kedves anyós! Mi van?

Figyelt kérdés
Ezért teljesen kiakadt, szakítani akar! Mit tegyek? Ugy érzem ha ilyenért elhagy akkor nem is szeret! Vagy akkora bűnt követtem el!?
2008. nov. 19. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem emlékszem a kérdésedre. igazából mindegy, hogy ott mit írtál, az a baj, hogy nem bírt elszakadni rendesen az anyjától.Ha valami igazságtalant és sértőt írtál volna, akkor valahol érthető a neheztelése, de max bocsánatot kérsz.

Ha viszont semmi ilyesmit nem írtál, akkor nem értem. De akkor meg hadd menjen.

2008. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
huhh kb gondolom melyik kerdes..ott aztan mindent reszletesen leirtal:-s
2008. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolso válszadó,szerintem nem az én kérdésemre emlékszel!:S
2008. nov. 19. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ilyen esetek miatt lenne jó,ha a saját adatlapunkról le lehetne törölni az általunk kiírt kérdéseket! Az nem gond,ha a rendszerbe marad,mert úgyis névtelen,de...
2008. nov. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg nekik ki az úr a háznál!
2008. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!