Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már idegesítően rajongó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már idegesítően rajongó párod? Hogy lehet ezt helyén kezelni?

Figyelt kérdés
Néha már betegesen odaadó. Én is szeretem, de azért van saját életem. Neki első szerelem vagyok, ő nekem nem. Nem akarom megbántani, csak sok tud lenni időnként.
2020. jan. 23. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Mit meg nem adnék egy ilyen nőért, csak sajnos ritka, mint a fehér holló. Ha csak én szeretek igazán a kapcsolatban, úgy szart sem ér az egész.
2020. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Egyszerűen mond meg Neki amit Te szeretnél mellőzni a részéről. Ezt meg tudod tenni úgy is,hogy ne legyen bántó. Mondd,hogy Te örülsz annak,hogy ilyen törődő,odaadó, de megszoktad,hogy Neked van önálló életed,amit szeretnél megtartani természetesen olyan módon,hogy a kapcsolatotokba beillesztve.


El kell,hogy fogadja, hiszen egy idő után borzasztó nyomasztó, ideegesítő lesz ha megfojt a szeretetével.

2020. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Miben nyilvánul meg az, hogy "betegesen" odaadó?
2020. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem, az ilyen rajongó típusokat én már ismerkedésnél leépítem.
2020. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg,aki ilyen nagy rajongó , annak a szerelme olyan gyorsan múlik el , amilyen nagy hévvel elindult.
2020. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Én ilyen emberrel nem tudok együtt lenni.

Ha bánt, ha nem, én nem tudok szó nélkül elmenni mellette.

2020. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Miért baj az ha valaki "rajong" érted? Ha nem megy át egy beteges, féltékenykedős, cseszegetős dologba akkor lehet igazi társat találtál.
2020. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

"Miért baj az ha valaki "rajong" érted? Ha nem megy át egy beteges, féltékenykedős, cseszegetős dologba akkor lehet igazi társat találtál."


Mert jellemzően vagy tiszavirág életű a rajongásuk, vagy rátelepednek a párjukra.

2020. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Vannak kivételek. De ez már nézőpont kérdése.
2020. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, nálad mit jelent az idegesítő rajongás.
2020. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!