Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan lányt aki, se nem diszkójáró se nem rokker, hanem mondjuk klasszikus zene rajongó vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Ki nem állhatom a füstös zajos züllős helyeket... :(
2013. szept. 29. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hangverseny
2013. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felszínes vagy.
2013. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Felszínes az egész világ, s te magad is.
2013. szept. 29. 19:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Klasszikus zenehallgató vagy ilyesmi.Milyen az a vagy ilyesmi?Elég bunkónak hangzol hogy ne találj ilyet.
2013. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én szeretem a rockot, de nem járok füstös, züllős helyekre..
2013. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első leírta amit akartam.
2013. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kéne ennyire előítéletesnek lenned. Pl. egy csomó olyan rocker van, aki nem szereti a füstös, züllős helyeket (köztük én is) és egy csomó ember szereti a klasszikus zenét, de más zene is érdekli (pl. a rock vagy ami épp trendi).
2013. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 pinkpancser ***** válasza:
Próbálkozz az operaházban. De vigyázz, mert ha a kicsi Lotte lesz, akkor már van pasija!
2013. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha már előre megszabod, hogy a jövendőbelid milyen zenét hallgathat, milyen ízlése lehet, akkor elmondom, hogy az esélyed, hogy találsz magad mellé BÁRKIT is a nullához konvergál.
2013. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jól van rendben van.

Az ilyesmi alatt csak azt értettem hogy nem jár züllős helyekre és megüt valamilyen erkölcsi színvonalat, nem feltétlenül baj ha szereti a rock zenét. De nekem a trendi zenekaroktól sajnos kifordul a gyomrom dehát ez az én problémám..

2013. szept. 29. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!