Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is "bepánikoltok", ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is "bepánikoltok", ha a párotok mogorvább és nem tudni, hogy miért?

Figyelt kérdés
Szerintem nem normális, hogy így érzek, és tudom, hogy dolgoznom kell rajta, ehhez elsősorban szeretném megérteni a kiegyensúlyozottabb emberek gondolkodását. Ti hogyan nem kezdtek el kapcsolati problémáktól félni minden alkalommal, mikor barátotoknak vagy barátnőtöknek mogorvább kedve van? Ha kérdésre azt mondja, semmi csak fáradt vagyok, én valahogy nem tudom elhinni, hogy tényleg semmi, elkezdem túlgondolni az egészet, hogy biztosan már nem szeret velem lenni, idegesítem, nem vagyok izgalmas neki, satöbbi. Ez persze ahhoz vezet, hogy újra és újra felhozom, amitől még idegesebb lesz a másik. Engem is idegesítene, ha valaki állandóan azt kérdezgetné tőlem, hogy mi a baj. De valahogyan a partnerem irányába nem tudom levetkőzni ezt az egészségtelen és fura mintát, amitől ráadásul már én is csak ideges leszek.
2020. jan. 24. 02:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem gyártok problémákat ott, ahol nincsenek. 😊
2020. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mivel ismerem, érzem rajta, a fáradtság miatt ilyen, vagy valami komolyabb baj van. De akkor sem b*szogatom.
2020. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!