Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan kell lereagálnia egy férfinak, ha a barátnője rácsap a fiúbarátja fenekére (úgy játékosan)?

Figyelt kérdés
2020. jan. 24. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Meg kell fektetni a csajt
2020. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a nő a férfinak a párja. És a nő a fiúbarátjának a seggére csap rá. Nem a párjáéra.
2020. jan. 24. 09:24
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Rá csapnék én is a haverom seggére.
2020. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
62%
Én mindkettőt levarrnàm 😁
2020. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat, rengeteget segítettek!
2020. jan. 24. 09:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni, és le kell fektetni a szabályokat, hogy az ellenkező nemmel kapcsolatban mik a határok, mert a kérdésből ítélve nincs összhang közötteetek e tekintetben. Kérdezd meg, neki jólesett-e volna, ha a lányhaverod fenekére csapsz, esetleg poénból megfogod a mellét?
2020. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na ez már normális válasz, köszönöm!
2020. jan. 24. 10:13
 8/10 Zsoltmester ***** válasza:
43%
Nemigazán tolerálom a fiú barátokat, ugyanis a két ellenkező nem között nincs barátság és tudom, hogy ezt sokan le fogják szavazni,de ez akkor is tény. A kérdésben említett példa pontosan mutatja. Vannak bizonyos dolgok amiket nem teszünk a barátunkkal, ilyen a szájra Puszi a becézgetés mint a szerelmesek között meg a fizikai szexuális érintések.
2020. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek mashol van a határ. Van aki a barátjával dugatja az asszonyr, van aki csadorban járatja.

Nekem sok lenne ha fiúbatátja van. Nem hiszek az ilyenben.

2020. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem jönnek be az ilyen nők, és ezért nem ismerkedem velük, mert az ilyen viselkedés engem zavar!

Pedig nem egy ilyen nő kopogtatott már nálam. Az utóbbi években 3 is....

Ne csapdosson senki seggére, ne ölgessen senkit tajtam kívül, ugyanis én sem csinálom ezt nőkkel. A seggre csapás meg amúgy is eléggé erotikus jelentésű....szóval ja...felejtős az ilyen.

Találja meg azt a párt aki ezt elfogadja, engem hagyjon békén.

2020. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!