Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Megéri arra hajtani, hogy egy lánynak a legjobb fiúbarátja legyek vagy sem? Nagyobb igy az esélyem vele összejönni, vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
Néhány ember szerint a legjobb barátság az alapja ennek,vagyis ha a lány legjobb fiúbarátja leszek,hamarabb összejön velem,előnyben leszek.
2012. nov. 20. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
legjobb fiúbarát=barát zóna...ha egyszer oda bekerülsz, akkor soha nem lesz semmi a csajjal, maradsz örök barát.
2012. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlen igaz..

Nekem pl a legjobb fiú barátom tabuk..mivel ő iránta semmit sem érzek..

2012. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor én kivétel vagyok..

Nálam úgy megy,hogy persze vannak nekem is fiú barátaim,meg legjobb is van ,és velük tényleg semmit nem szeretnék.

De ha egy sráccal nemrég ismerkedek meg,vagy leszek jóba,én először mindig barátként jövök vele jobban össze,de közben flörtölgetünk. És ezután amikor pl. elmegyünk ketten haverságból sétálni,akkor ott megtörténik a hídnál a parkban a romantikus csók.Na innentől már nem csak barátok vagyunk. :)

16/L

2012. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem spec a fiú barátaim tabuk. Ettől a barátaim és nem csak tartogatom őket mint: "jók lesznek majd szűkösebb időre". 19/N
2013. ápr. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más. Én és a barátnőm legjobb barátok vagyunk, partik, pia, baromkodás minden megy csak pluszban még nagyon szeretjük is egymást(természetesen monogám kapcsolat nem pedig barátság extrákkal). Szerintem ez így pont jó, sőt tökéletes!
2014. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!