Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keresik manapság ennyien...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresik manapság ennyien a jobbat?

Figyelt kérdés

Legjobb barátomat tegnap dobta a barátnője 3 év után. Már megvette az eljegyzési gyűrűt is, márciusban kérte volna meg. Indoknak hülyeségeket mondott, pl hogy rendetlen és nem ugyanazok a hobbijaik. Barátnőktől én tudtam meg, hogy a csaj igazi oka az volt, hogy flörtölt vele egy úgymond álompasi és most úgy gondolja, hogy találhat olyan pasit is magának. A barátom nem tökéletes, de rendes, hűséges, humoros, családcentrikus férfi. Rendesnek ismertem meg a csajt is, de már feltette magát a Tinderre is állítólag (ezt teljesen nem hiszem el mondjuk, egy nap után)

Sok ilyesmit hallok, hogy jó kapcsolatokat dobnak félre amiatt, mert hátha lesz jobb. Van több 35 év körüli csinos nőismerősöm aki szintén emiatt van egyedül. A legkisebb hülyeség miatt dobják a pasikat.


2020. jan. 26. 10:51
 1/10 Lachesys ***** válasza:
92%
nem csak csajok ilyenek. rengeteg pasi is.... egyszeruen nem szerelmesek, csak mindig az elerheto legjobbat vakasztjak.
2020. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Mert a nők nem tudják megbecsülni azt amit már megszereztek.

A legjobb barátod már megvolt neki, az értéke folyamatosan csökkent.

Az úgynevezett álompasiért még küzdenie kellene, látja benne a kihívást és a sikerélményt ha sikerül megszereznie.

A csaj egója viszont folyamatosan nőtt, mert a legjobb barátodat már megszerezte, így elhiszi magáról hogy ő jobbat is szerezhet.


Mit vártál? Egy ember élete manapság már nem ér többet egy mint pl. egy telefon. Abból is évente vesznek újat, akkor is ha az előzőnek még semmi baja.

2020. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Másodikkal teljesen egyetértek.

A mai kapcsolatok xart sem érnek már (tisztelet a kivételnek). Jön egy üzenet, a másik felet hajtja a kíváncsiság és így mennek tönkre kapcsolatok, házasságok.

2020. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Barátnőm megcsalt egy jobb pasival. Én voltam a hibás, amiért nem adtam meg neki mindent és hagytam, hogy ez vele megtörténhessen.

Megkapta, amire vágyott. Megcsalt másodszor is. Az én hibám volt, mert már nem vagyok olyan, mint régen.

Mindez persze csak az én tapasztalatom. Nem is akarom ezt a nőkre kihegyezni, mi sem vagyunk jobbak.

Nem látok erre biztos védelmet. Ha valaki érez is valamit irántad, másnapra már lehet, hogy az ellenkezőjét fogja.

Érdekes, hogy pont a szerelem ilyen múlékony érzés. A családi szeretet például nem repít olyan magasságokba, mégsem ébredsz úgy egy szép reggelen, hogy te akkor mostantól nem szereted anyukádat.

2020. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem csak manapság van így ,regen is a jobbat választották,csak nem volt szem előtt ennyi lehetőség...
2020. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Miért lenne kötelező együtt lenni valakivel csak mert mások úgy gondolják?


Minden embernek a saját élete, nehogy már mások szóljatok bele

2020. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

A barátság azèrt dobta, mert egyszerűen nem volt szerelmes belè. Lehet, hogy általánosságban jó volt a kapcsolatuk, de semmi extra. Így még felesleges is lett volna együtt maradniuk. Így legalább a barátod is találhat olyat, akivel kölcsönös a szerelem.

Csak úgy tűnik, mintha jó kapcsolatot adnának fel, ezek valószínüleg langyos pocsolyák, legalábbis a kilèpö fèl rèszèről egèsz biztosan.

2020. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Őszintén én nem hinném azt, hogy minden ember attól kellene tartson, hogy ez az elégedetlenség vagy újdonság iránti öröm örökre múlandóvá bélyegezné a kapcsolatokat.

Úgy gondolom, hogy van ilyen időszak az ember életében, amikor nem képes kötődni és kiakar próbálni minden újat, aztán miután ezen keresztül esett, akkor értékelni fogja idővel a másféle értékeket a kapcsolatban, olyanokat, mint bizalom, stabilitás, összetartozás.

Előbb utóbb sok ember tanul a hibájából és ha előtte nem is, de később rájön, hogy fölösleges a tökéletességet hajszolni egy kapcsolatban.

Lehet, hogy te már ilyen érett gondolkodású, bölcs szemekkel tekintesz az életre, de ez nem mindenkire jellemző. Talán egyeseknek kell még érniük ahhoz, hogy belássák azt, hogy mi az ami igazán számít egy kapcsolatban és akkor képesek lesznek szeretetre, elköteleződésre, családalapításra.

Talán vannak kivételek, olyanok, akik sosem lesznek alkalmasok egy komoly kapcsolatra, mert senkivel nem tudnak elköteleződni.. attól még nem hinném, hogy ez általános probléma, sokan jobb belátásra térhetnek idővel.

2020. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#4 “Érdekes, hogy pont a szerelem ilyen múlékony érzés...”


Mi ebben az érdekes vagy meglepő? Inkább magától értetödő, hogy az elszállt, álomvilágba röpített érzéseink nem tartósak.

2020. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha szakított vele, akkor nem volt jó a kapcsolat. Valószínűleg egy langyos fos volt, és a lány nem akarta így leélni az életét.
2020. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!