Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok, nektek jól esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, nektek jól esik az, ha még érdeklitek az exeteket? ( Bővebben lennt )

Figyelt kérdés

Tehát ezt úgy értem, ha már pl van másik kapcsolatod, és az exed iránt már nem érzel semmit sem, mégis örülsz neki, ill. jólesik, ha hallod hogy neki még mindig tetszel, stb.

Van barátom elég régóta, de mégis jól esik, ha azt hallom, hogy az exem szépnek tart, jó csajnak, stb.

Ez nálatok hogy van ???

Kort és nemet is irjatok! Köszi

17/L


2010. júl. 22. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van csak én fiu vagyok... A volt bnőm még mindig szeret... de én ráuntam és ink szakítottam vele...

Én nem örülök neki anyira..

2010. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sztem mkinek jól esik ha bejön vkinek, aki egyszer szerette is :d
2010. júl. 22. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem nagyon nem tetszene. :S

Máshoz tartozom az ő bókjainak örülök....

2010. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az igaz persze, de ha az illető ex szakitott veled régen, és tudod hogy még most is bejössz neki az növeli az egód :-)
2010. júl. 22. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!