Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megírnátok nekem hogyan sikerült vissza szerezni az exeteket?

Figyelt kérdés
Sziasztok valojaban arra lennék kivancsi hogy vissza e lehet szerezni az exet,ha egyszer megingott a bizalom??? HELP !!!!
2010. aug. 23. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy,hogy mind a ketten akartuk még a dolgot :)
2010. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát nemtudom, én azon vagyok, hogy visszaszerezzem az ex-em :P

most úgyfest, van esélyem, de nagyon kevés :S

hát ha fiu vagy akk könnyebb dolgod van, nekem csak annyit kellett, hogy nem írtam rá msn-en, meg egy kicsit bunkóztam, és máris jó irányba indultak a dolgok, ha csajvagy all bocs, de nemtok semmit :S

tudd meg érdekled-e még a csávót stb...

2010. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csavo vagyok es 21 éves a csaj meg 23 :) szoval ez a különbség :))) de minden áron vissza akarom hoditani őt...hazudtam neki sok dologban, de naponta 3-4 szer beszelünk... nem sokat csak pár perceket... nem adom fel !!!!
2010. aug. 23. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem o hagyott el azon a napon mikor unnepeltuk volna az 1 eve egyutt letunket. Pedig minden annyira jo volt, semmi baj nem volt vagy veszekedes, en meg olyan boldog voltam azon a reggelen... Egy fel evig mindennap sirtam, aztan rajott hogy en vagyok a neki valo lany. Irogatott nekem, hivogatott, udvarolt s vegul megint osszejottunk. Azota tobb mint 1 ev telt el es megmindig boldogan elunk egyutt.
2010. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a második válaszoló vok megint, hát ne is add fel, én 1 hónapja fűzögetem és csak most kezd alakulni valami szóval :P kitartás és sok sikert
2010. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erre nincs recept,hogyan tudod megszerezni...

Ha igazán szeret téged és erre később rájön,úgyis vissza megy hozzád :)

De te semmiféleképp ne kezdeményezz nálla,mert elijjeszted :)

2010. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mi volt pasimmal együtt mentünk bulizni. jól berugtunk. valahogy összejöttünk. és azóta is együtt vagyunk. ez 6 hónapja volt.

magyarul.itasd lee.!!!!!!!:D:D

2010. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!