Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám nagyon ellenzi a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám nagyon ellenzi a kapcsolatunkat. Hagyjam magam befolyásolni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerkedtem meg egy sráccal, vegyes baráti társaság volt ott egy házi buliban, és egyik srác haveromnak a haverja volt a pasi.


Nagyon megtaláltuk a közös hangot, jókat beszélgettünk meg jól érzem magamat vele.


Mikor anyámnak meséltem róla, teljesen kiakadt, és nekem támadt, azt mondta jó nagy hülyeséget csinálok, ha összejövök vele, mert én egy negyedéves orvostan hallgató vagyok, ő meg építkezéseken dolgozik, csapokat meg ilyen vezetékes dolgokat szerel be. A végzettsége mindössze egy érettségi szakmával, és nem is tervez ennél magasabb szintet elérni az életben. Anyám azt mondta nekem, hogy ebből hosszú távon problémák lesznek. Már emiatt én sem tudok teljesen úgy hozzáállni ehhez a pasihoz, mint a legelején, amig anyám nem szólt bele.


Haragudtam anyámra, hogy bele akar szólni, de lehet, hogy valahol igaza van...


Mi a véleményetek erről?


Én 25 vagyok, a pasi 28 lesz nemsokára.


2020. jan. 28. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hallgass az ösztöneidre. Végzettség meg ilyesmik nem számítanak amúgy se.
2020. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lachesys ***** válasza:
89%

Én meg végzős vagyok egyetemen, es a barátom egy okjvel dolgozik irodában. Igaz már középvezető, de alulról kezdte.


Szerintem nem kéne hagynod magad befolyásolni, főleg orvosként szerintem ha belegondolsz, hogy összejössz egy másik karrieristával, úgyis teneked kell feladni majd mindent, mert biztos lehetsz benne, hogy a pasi nem fogja. Ismerek olyan nőket is, akik külföldön eltartják a férjüket, mert ők a karrieristák és a férfi van a gyerekekkel. De nyilván náluk azért működik, mert magasról tesznek mások véleményére és a sztereotípiákra...

2020. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 25 évesen még mindig nem vágtad el a köldökzsinórt és még mindig képes ennyire befolyásolni a véleménye, akkor tényleg tartsd magad távol a sráctól, az ő érdekében. Majd térj vissza a témára, amikor felnőttél.
2020. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én lányom lennél, én is elbeszélgetnék veled. Eltiltani nem tudnálak persze, de megmondanám, hogy bár az nem baj, ha munkás ember, elvégre egyre nagyobb igény van rájuk, az nincs rendben, hogy nem akarja tovább képezni magát ezen a területen. Folyamatos tanulás mellett maradhat az ember értékes, és tud ezáltal többet keresni.
2020. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül ebben látom a problémát:

"és nem is tervez ennél magasabb szintet elérni az életben."

Neked kell döntened. Akárhogy is döntesz, anyukád felé ideje lenne kimutatnod az oroszlánkörmeid. A te pasid, a te tulajdonod, nem anyádé.

2020. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A te csapodat is megszerelte már? :D
2020. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Pff... miért lenne ebből probléma? Mert egy melós csak koszos lehet, meg bunkó mi??? Meg ostoba!??

Súgom halkan, kb 3x annyit fog keresni mint te orvosként.

Aki meg a melós ruhát degradálja, az szerelje meg magának a csapot. :)))

2020. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket.
2020. jan. 28. 14:32
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Megélhetéssel kevesebb gondotok lenne így hogy szakmunkás. Diplomásokat vagy kizsigerelik, vagy ha szerencsések sokat keresnek, de ez ritkább.

Pl gyereketek lenne, az orvos párodat berángatják ügyeletre, a szakmunkás párod meg akkor és azt mond le amikor kedve tartja.

2020. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Azért egy építkezéseken dolgozó szakmunkás egyáltalán nem biztos, hogy jobban keres, mint egy szakorvos, főleg, ha magán praxist nyit. Egy ismerősömnek 1 milliós fizetést ajánlottak, mert az adott kórházból elment a szakorvos, és be kellett volna zárni az egész részleget. A szakmunkások között is csak a szorgalmas, ambíciózus vállalkozozók keresnek jól. Csak mert mindenki az anyagiakra helyezte a hangsúlyt. Pedig általában nem ez szokott lenni a probléma, hanem a férfi hozzáállása. Egyik barátnőm házassága is részben azért ment tönkre, mert a munkás férje nem tudta elviselni, hogy a felesége orvosi körökben mozog, és külföldi konferenciákra jár. Ha elment egy-egy ilyen pár napos útra munka miatt, akkor ő volt a büdös ribi, aki a főorvossal hempereg a szállodában. Egyre bunkóbban és lekezelőbben beszélt vele, mert kisebbségi komplexusa volt. És ez nem fizetés kérdése volt, hanem büszkeség.
2020. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!