Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a legidegesítőbb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a legidegesítőbb a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Nekem az, hogy míg a férfiak egy életre meg tudnak elégedni egy kapcsolattal hogyha néhány (általában elég egyszerű) feltétel megvan és megmarad, addig a legtöbb nő azt szeretné, hogy a párja örökké, megállás nélkül fejlődjön valamiben, és elkezdi megutálni, és ritkán megcsalni a párját, hogyha nem teszi a párja ezt.

2020. jan. 30. 13:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy egy pasi:

"Nem fogja 1 nő mellett leélni egy életet.

Nem fogja türtőztetni magát, ha megrakhat egy fullos csajt."

2020. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Ez nálunk például egyáltalán nincs így. Mi önigényességből fejlődünk és húzzuk előre a másikat is. Hiszen ha az egyik fél változik, akkor a kapcsolat is változik, amihez általában a másik fél is alkalmazkodik. Ilyen a mi kis csapatunk.



Nekem a legidegesítőbb egy kapcsolatban az, hogy sok barátnak hitt ember nem képes felfogni ezzel kapcsolatban dolgokat. Például egyikünket hívják csak el esküvőre és csodálkoznak, ha nem megyünk a másik nélkül, vagy ha például szeretnénk a párunknak kedveskedni, akkor megy a duma, hogy majd kihasznál meg hogy ez túl sok neki, ne kényeztessük el, mert megszokja... Meg beleugatnak olyan dolgokba, ami nekünk teljesen megfelelő, például az együtt töltött idő mértéke vagy a nyitottságunk és tabumentességünk egymás felé, ők meg gondolom szarul éreznék magukat egy ilyen kapcsolatban, ezért azt hiszik, mi is... Utálom, mikor emberek kéretlenül alkotnak véleményt dolgokról ráadásul úgy, hogy mellé ostobák is, ez pedig hatványozottan igaz egy olyan helyzetben, ahol emellett teljesen kívülállók is és fogalmuk sincs, hogy mi hogy éljük meg a szeretetet.


A másik idegesítő dolog a párommal kapcsolatos, az pedig az, hogy sosincs rend. Mindketten teszünk érte, de mindketten azonnal tönkre is csesszük egy vacsora után jóformán. Szóval elfogadtam a káoszt, amiben élek és szerintem ő is.

2020. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

2-nek igaza van nagyon.


Én is azt utálom,hogy az idegen emberek,akár család,akár barátok bele kotnyeleskednek a kapcsolatunkba és kéretlenül véleményezik,kritizálják azt.

És ez amúgy ez akkor hatványozoattan igaz,ha látják,hogy nagyon boldogok vagytok és nagyon összeilletek. Késztetést éreznek lerombolni.

2020. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Én azt nem szeretem, hogy a pasik általában!! belekényelmesednek a kapcsolatba. Meghíznak, vagy abbahagyják az edzést, nem kell annyiszor csinosan felöltözni, udvarolni, valamivel csak úgy meglepni, elvinni az asszonyt randira stb.
2020. jan. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4:

Na, erről beszéltem. Te pont az ellenkezőjét utálod annak amit én XD

2020. jan. 30. 15:45
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem a nők problémája, hogy olyan nőt fogtál ki, aki nem elégszik meg veled és ez nem igaz a legtöbb nőre. Gyere össze egy hozzádhasonlóan unalmas nővel, aztán ketten jól ellesztek.
2020. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Már bocs, de ez annyira idióta általánosítás, semmi köze a nemekhez. Elégedetlen, nagyravágyó emberek vannak férfiak s nők között is. Mintha pasik nem csalnák a párjukat. Buta vagy, erre mást nem lehet mondani.
2020. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs.
2020. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Tobb ex pasirol irok:

Munkamania,programhiany,karomkodas,soherkodas,toketlenkedes,idohuzas.

2020. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6%
Káromkodás????? Akkor szerintem egy papot keressél magad mellé. :)
2020. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!