Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, véleményetek szerint ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, véleményetek szerint ti milyen hibákat követtetek el a múltban a párkapcsolatokban? Mi az, amire egyáltalán nem vagy büszke?

Figyelt kérdés
Anonim oldal, nyugodtan leírhatod a hibákat, hogy mi is tanuljunk azokból.
2019. jún. 5. 07:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Naiv voltam. Azt hittem, ha én beleadom magam a kapcsolatba, a másik is automatice így tesz. Hát nem. De tapasztalatnak jó volt.
2019. jún. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Túlságossan elkényztettem

Ez ugy értem hogy a végén olyan volt mint egy gyerek teljes mértékben kiszolgáltam mindent meg vettem neki dolgozni is csak heti max 3x én nem heti 6-7x

Teljesmértékben el hanyagoltam magamat hogy neki legyen ugy mond le toplisodtam erre meg még a szemre vetette hogy mostanában nem vagyok olyan szép meg a ruháim is szarok...


25/L

2019. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Beleszerettem másba férj és gyerekek mellett.Nem csaltam meg a férjen,épp elég volt ez a megalázó érzés ,hogy ha gondolatban is,de hűtlen voltál. Mai napig minden nap eszembe jut az a másik,de az érzéseknek parancsolni nem lehet
2019. jún. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Újrakezdtem valakivel akivel nem kellett volna. Elpazaroltam vele pár évet.
2019. jún. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Húúú, rengeteget hibáztam. Elsősorban a gyávaság miatt, becsicskultam, de volt orgazmus megjátszása, megcsalás, ordítozós veszekedések a végén, sunnyogás...

Mindennek az okozója az volt, hogy nem tudtam rendesen kommunikálni a partnereimmel, mert mindig volt bennem egy kis félelem a férfiakkal szemben. A másik a megfelelési kényszerem. Mindent szó nélkül tűrtem, aztán felgyűltek a problémák, amikor már nem bírtam tovább meg leléptem. Néha sunyi módon.

2019. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Túl nagy elvárásaim voltak, kicsit úgy éreztem,hogy körülöttem kell forognia a világnak, de szerencsére ezt még időben sikerült megváltoztatnom magamban, átértékeltem mindent.

A másik, hogy túl toltam a féltékenykedést, állandóan belenéztem az exeim telefonjába, szerencsére ezen is tudtam úgy ahogy vàltoztatni eddig.


23/N

2019. jún. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Első körben elkenyeztettem. Mindent megcsináltam helyette is. Túlsagosan meg akartam felelni neki (mások is mondták). Elnyomtam magamban a rossz megerzéseket, elhittem neki mindent (amit nem kellett volna...). Bosszúból a megcsalásokért én is megcsaltam (csak én nyíltan), ahelyett hogy otthagytam volna. Mindig "fenyegetőztem" hogy már tényleg elhagyom de aztán maradtam....Nyomoztam utána (mert mindig tagadott de már egyértelmű volt hogy állandóan hazudik). Aztán meg 2 évig megvolt minden tőle írásban mert a gepemen hagyott egy file-t a bejelentkezési adataival a különböző fiókokba :-D
2019. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

Te jo ég ahogy latom 10 ból 8 no túlságosan jo barátnő akart lenni!

Ellenben sok férfi tényleg ilyen gyökér....

2019. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

Nők, véleményetek szerint ti milyen hibákat követtetek el a múltban a párkapcsolatokban? Mi az, amire egyáltalán nem vagy büszke?"


Te jó ég 10-ből 8 -nő nem tud válaszolni a kérdésre teljes egészében , vagy nem érti a hiba szót ?

Nem olyan hibákat kell , írni ami igazából nektek elfogadható , ha nem amit kellemetlen be vallani és valós hiba.

Pl: Sokat dumálok, nézegettem a beszélgetéseit, gyakran ordibáltam, féltékeny voltam, nem ismerem az illemet stb.

Büszkeség: Nem voltam arra , büszke hogy úgy állítottam be minden veszekedésben , hogy ő a hibás miközben magam idéztem elő az egész állapotot.

2019. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Te sem tudsz olvasni mert vannak akik ezt le irtak...
2019. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!