Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Lányok! Utasítottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Lányok! Utasítottatok már el férfit azért mert fülbevalókat hordott vagy piercingeket?

Figyelt kérdés
Vagy ha hordott is de kivette akkor már nem gond ugye?

2020. febr. 1. 20:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
57%

Fülbevalóért igen. Meg szedett szemöldökért is.

Én ilyen emberrel kézen fogva nem jelenek meg, az tuti. :D

2020. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
miért nem jelennél meg?
2020. febr. 1. 20:13
 3/44 A kérdező kommentje:
Szerintem te akkor kicsit maradi vagy mert amúgy divat lett
2020. febr. 1. 20:14
 4/44 anonim ***** válasza:
56%

Nem vonzana. Nem szeretem a divatmajmokat. A férfi legyen férfias, legyen saját stílusa, ne úgy nézzen ki, mint a pláza kirakatban a bábu.

Piercing kizáró ok, trógeres, a fülbevaló stílustól függ, de nem akárkin mutat jól.

2020. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
52%
Mert .uzis és alibinőnek tűnnék mellette. Komolyan egy bohóccal smároljak normális férfi helyett? Ha ez oké lenne, inkább a barátnőmet kapnám le, az legalább szép is.
2020. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 Hellmano ***** válasza:
74%
93-ban körzővel magamnak böktem a fülbevaló lyukamat :D Az úgy ment, hogy fogtál egy májkrémes dobozt be a jéghűtőbe azt a fülcimpád mögé helyzted jól lefagyasztotta a füled és természetesen mindenfelé fertőtlenítés és jött a körző. Azóta meg van a karika fülbevalóm, akkor nagy jampiság volt 93-ban, ha valakinek volt főleg fiúnak. Azóta se vettem ki és érdekes még senki nem jegyezte meg, hogy zavarta volna sőt, ha nincs ez a kérdés lehet nem is tudom, hogy benn van még, mert annyira hozzámnőtt, hogy nem is figyelem...
2020. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
86%
Én nem utasítanék el senkit emiatt. Ha tudja viselni, jól áll neki, még vonzónak is tartom.
2020. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak a fülbevaló a gond. Nem szeretem az olyan világlátású embereket, akik gyakorlatilag nem bírják elviselni ha nem elég divatosak (már ha tényleg a búzis ma a divat... Búzis alatt nem a melegeket értem, azokkal semmi bajom. ;)
2020. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nagyon bejön ha fiúknak van valamelyik😅

Persze fülbevalót csak direkt férfiaknak valót hordjon

19/L

2020. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
96%
nem, engem csak az összhatás érdekel
2020. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!