Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adtatok már esélyt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adtatok már esélyt olyan valakinek akit előtte el utasítottatok és esetleg abszolút nem tudtátok őt úgy elképzelni mint párotokat? Ha igen akkor milyen kapcsolat lett belőle? Miért gondoltátok meg magatokat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 02:30
 1/10 anonim ***** válasza:

másfél éves kapcsolat.

elkezdtünk összejárni, mint haverok, és 3-4 hónap alatt beleszerettem.

neki már az elejétől nagyon tetszettem, de nem támadott le, csak jófej volt és sokat érdeklődött, hívott ide-oda, de sosem nyomult, csak haverként kezelt, legalábbis azt mutatta felém, én meg elhittem. ha tudom, hogy más szándékai is vannak, biztosan nem szerveztem volna vele közös programokat.


23/L

2012. febr. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ha tudom, hogy más szándékai is vannak, biztosan nem szerveztem volna vele közös programokat.


De akkor nem is jöttetek volna össze,nem?

2012. febr. 2. 02:51
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
akkor nem. és ezt utólag talán nem is bántam volna. azóta betartom azt a saját magam alkotta szabályt, hogy aki elsőre nem fog meg, mint pasi, azt inkább hanyagolom, sőt tudatosan odafigyelek arra, hogy ne tudjon "behálózni"
2012. febr. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

értelek, de azért elég sokáig húztad mellette mégha be is hálózott,behálózni meg az is be tud aki neked elsőre tetszik meg.

nem kötözködni akarok,tényleg nem csak mondom

2012. febr. 2. 02:58
 5/10 anonim ***** válasza:
persze, sokáig, mert megszerettem, de akkor is azt mondom, hogy ami nem megy elsőre, azt nem feltétlen kell erőltetni :)
2012. febr. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem, 86%-os... Ha beleszerettél akkor mi a gond? Hogy lehet, hogy másfél évig vele voltál és úgy beszélsz erről mintha hatamas vétek lett volna?

Mi történt ami ennyire mély benyomást tett?


21F

2012. febr. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egy önző, megbízhatatlan, hazug emberbe szerettem bele, csak az elején rámtelepedett a rózsaszín köd. haverként még viccesnek számítottak dolgok, amik a kapcsolatban már nem voltak annyira mulatságosak.

döntő részt én voltam a hibás, mert naivan azt gondoltam, hogy majd más lesz és megváltozik. húztuk-halasztottuk, ő folyton ígérgetett, de sosem történt semmi, csak az üres szavak voltak, szakítottam. ez lassan két éve volt, és azóta sem hagy békén, nem tudja felfogni, hogy vége és én nem kívánok vele kapcsolatot tartani semmilyen formában sem.

ahonnan lehet, kitiltottam, de mindig megtalálja a kiskapukat, állandóan felbukkan. úgyhogy igen, kicsit bánom, hogy belekezdtünk az egészbe, mert utólag úgy látom, hogy azért a kevés jó pillanatért nem érte meg, hogy miatta gyanakvóvá és féltékenykedővé váljak, amilyen addig nem voltam.

2012. febr. 2. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem szerelmes lettem,és betalált a rózsaszín köd.De mikor elmúlt a rózsaszín köd,na az sz*r érzés volt,mert rájöttem, hogy mégiscsak ő egy barát,de nem több...
2012. febr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem nem adtam és szerintem nem is fogok. több éve vagyunk barátok, testileg vonzódunk egymáshoz lelkileg nem(mármint szerelem stb nincs) egymás lelki társai vagyunk mégsem tudnám őt elképzelni magam mellett. túl sok dolgot tudok róla és ő is rólam. nem lenne ebből jó kapcsolt. tökéletes a mi kis barátságunk és baráti szeretetünk :)
2012. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1x szoktam elutasítani, volt már olyan, hogy belementem olyanba, hogy "ok próbáljuk meg ha most nincs más" de többnyire nem volt értelme (meg fiatalabb is voltam...)
2012. febr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!