Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves fiú vagyok, választano...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves fiú vagyok, választanom kéne 2 lány közt, de nem tudom, hogy hogyan. Csak a vágy hajt szerintetek, vagy bízzak az ösztöneimben? (Lejjebb a többi. )

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátnőmmel, maximálisan megadja azt, amire egy férfi csak vágyhat, nagyon szeretem, de ez lehet, hogy csak egyfajta kötődés már részemről. Ő imád, ezzel tisztában vagyok (19 éves). Ezzel a 2 évvel párhuzamosan megismertem egy lányt (akkor 14 éves volt), akin láttam, hogy nagyon tetszem neki. Csak a hecc kedvéért is megismerkedtem vele, ő belém szeretett, ezt elég rendesen éreztette is velem, aztán miután rájöttem, hogy mit is akarok én egy éppen hogy csak 14 éves kislánytól leráztam magamról. A 2 év alatt szinte hetente látom a mai napig, és az akkor 14 éves éretlen, buta, ártatlan, naiv kislányból, mára egy 16 éves, szexis, okos, érett, majdnem nő lett, aki bár még szűz, de már volt egy kis "ez-az" köztünk a napokban.. Nem fektettem le, mert láttam rajta, hogy nagyon tart a körülményektől, de így is elég messzire mentünk... A 2 lány nem mellékesen ismeri egymást, és a szexis 16-os tudja is, hogy van barátnőm. Most azonban már ebben a kapcsolatban is látnék jövőt, de mégiscsak 2 éves kapcsolatot kéne felrúgnom érte, és még bizonytalan vagyok, mert ha részemről ez ismét csak egy fellángolás lenne, akkor az édes kis 16-ost rettenetesen megbántanám, ha viszont a másikat dobom, akkor ő is teljesen összeomlana... Mit kéne tennem? Hogy látjátok ti a dolgot? Üdv.: Tamás
2010. júl. 22. 21:03
 1/8 Lyon ***** válasza:
Eleve hiba volt, hogy volt köztetek ez az. Ezt sztem megszívtad, de rendesen. Mert ha nem mész bele, lehet, hogy köp a csaj és akkor egyszerre 2 nőt vesztettél el, de egyet biztos. Én nem mondok semmit!!! HIBÁZTÁL ÉS ENNYI!!!!!
2010. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Tamás, ez az eső után köpönyeg tipikus esete. Amikor két éve a 14 éveset elkezdted hülyíteni, akkor is nyilvánvaló volt, hogy idővel kicsöcsösödik, kiseggesedik, és tetszeni fog neked. (Azt, hogy butából okos lett, azt inkább a rózsaszín szemüveg optikai torzításának tudom be.) Szóval szépen belesétáltál a saját csapdádba. (Szólok, hogy a ma 14 éves lánykákból 2 év múlva szintén 16 lesz...)


"nagyon szeretem, de ez lehet, hogy csak egyfajta kötődés már részemről"


A világ minden idiótáaságából ez a legnagyobb. Az ember nem tud élete végéig olyan szerelmes lenni, mint az első évben, mégis mintha ez lenne az elvárás. Az, hogy két év után az érzésedet lángolás helyett kötődésként írod le, teljesen normális, mi több, őrülten szerencsés konstelláció. NEm jöttek elő a hibái, vagy nem elviselhetetlenek. MIt gondolsz, a 16 évessel 2 év múlva mit fogsz érezni? Ugyanezt vagy ennyit se. (Mellesleg ő 18 lesz, te 24, ő bulizni akar, te addigra lassacskán családot, és esetleg talál magának egy 19 éveset, irántad már "csak" kötődést érez, és dob... kb ez várható, szép perspektíva.) Kezdhetnéd 24 évesen elölről építeni az életedet.


Szóval az egyetlen helyes út az lenne, hogy visszaparancsolod a kukit a gatyóba, és kitartasz a főnyeremény csajod mellett, és jó eséllyel nyersz egy szép életet vele. A kiscsajjal, miután te leszel az első neki, minderre sokkal kevesebb esélyed van.


Ja, és imádkozz, hogy a kicsi ne mondja el a nagynak a kis ez+az-t.

2010. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szyszke válasza:

Hát ha főnyereményx a 19 es, akkor miért volt egy kis ez+az a másikkal?

Ezek után speciel én nem válogatnék, szerintem a párom szemébe nem tudnék belenézni.

Ha meg gondolkodsz akkor ott már baj van, viszont azért ne maradj a 19 essel mert összeomlana. Ha csak ezért , akkor nincs értelme. Bár ő meg azt nem tudja, hogy nem bízhat benned :) A fiatal csajszi valószínű hogy azt fogja teni, amit az előttem lévő feszgetett, hiszen nem nagyon küzdesz érte, simán levett a lábadról, és lehet hogy nem fogja értékelni azt amiért nem kűzdhetett meg.


Én a helyedbe örülnék, hogy van egy b.nőm, aki mindent maximálisan megad, és összehúznám magam, ha már 'megcsaltad' :)

2010. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 StephanieXx ***** válasza:

"2 éve vagyok együtt a barátnőmmel, maximálisan megadja azt, amire egy férfi csak vágyhat, nagyon szeretem"


Akkor biztos megérdemelte,hogy megcsaltad!Gratulálok Neked!


Mit kéne Tenned?


*Eldönteni,hogy Kit akarsz!

*Tisztázni a helyzetet!

Nem utolsó sorban a lelkiismerettedel szembe nézni!

2010. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 StephanieXx ***** válasza:

Gratulálok a "felesleges" harmadik személynek.Nincs annál gusztustalanabb,mikor egy harmadik személy beleavatkozik egy kapcsolatba.Nem mellékesen a fantasztikus harmadik fél tudta,hogy van barátnőd.

Én így látom a "dolgot".

Finoman fogalmazva ez a probléma a pasikkal.Ha megkapnak mindent,akkor is elöbb-utóbb félrelépnek.Ha nem kapnak meg mindent,akkor is..mert,higy is szoktátok mondani??? " Nem kaptam meg Tőle,amire szükségem volt"

Undorító,hogy az ilyen emberek,nem képesek előre gondolkozni,hogy mi lesz a következménye ez+az-nak...

2010. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

MEKKORA EGY GENNY VAGY APÁM!

REMÉLEM, A BARÁTNŐD MINDENT MEGTUD ÉS ELHAGY!

EZT ÉRDEMELNÉD!!!!!!!

26/n

2010. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha megad neked mindent a barátnőd,akkor miért csaltad meg? Valószínűleg jó dolgodban nem bírtál magaddal,azért történt az közted és a másik lány közt,amit meséltél. 2 év hosszú idő,te pedig elég fiatal vagy ahhoz,hogy lekösd magad,ám te mégis ezt választottad. Amit leírtál,arra vall, hogy már ráuntál a barátnődre,új kalandokra vágysz. Nincs semmi garancia arra, hogy többször nem fogsz félrelépni.Én azt tanácsolom,hogy ülj le a barátnőddel, és beszéld meg vele a "hogyan tovább"-ot.Meséld el neki,mit tettél,mielőtt mástól hallja vissza. Ez a legkorrektebb. Talán értékelni fogja az őszinteséged,s megbocsájt,hiszen mindenkinek jár a második esély. természetesen én a helyedben elgondolkodnék azon,hogy egyáltalán kívánok-e élni a második eséllyel,hiszen mint már mondtam,nincs rá garancia,hogy ez többször nem fordul elő. Ha megtetted egyszer,megfogod tenni másodjára is. Javaslom azt is, hogy képzeld magad a barátnőd helyébe,s mérlegeld a helyzetet.Ami a fiatal lányt illeti,én is csak azt tudom mondani,hogy 16 évesen valószínűleg te vagy az első nagy szerelme,ám ez el fog múlni 1-2 éven belül...sorry,de ilyen az élet...
2010. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 StephanieXx ***** válasza:

Hm...

Nekem volt hasonló "örömökben" részem.Megcsalt egy barátnömmel.

Ha a lánynak van egy kis esze,akkor keress egy olyan srácot,aki megbecsüli,és soha nem bántaná meg igy.(Nehogy azt gondolod,hogy hiány van belőlük)

Remélhetőleg tanulni fogsz belőle,és többet nem követsz el,ilyen hibát...

2010. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!