Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek fura, vagy gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fura, vagy gáz, ha egy lány kezdeményezi a randit?

Figyelt kérdés
van egy srác, akit már régóta ismerek, nagyon tetszik, és el szeretném hívni randira. Személyesen nem merem, nem is találkozunk sűrűn...ezért levélre gondoltam
2011. nov. 19. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hogyha a pasi nem mer kezdeményezni :)

16/F

2011. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Elég uncsi már, hogy mindig mindenben a férfinak kell kezdeményezni, a nők meg olyanok mint a saláta, csak vannak. Még akkor sem szólnak semmit, ha akarnak valamit. Úgy tudok örülni ha találkozok egy-egy karakánabb csajszival, aki nem csak ül mellettem, meg teszi amit mondok, mint valami háziállat, hanem vannak önálló megnyilvánulásai. Persze egy férfinak határozottabbnak, meg kezdeményezőbbnek kell lennie, de ugye egy kapcsolat két emberről szól. A nő is mutassa meg, hogy van lelke.


Szóval menj oda nyugodtan és szólj neki! Aztán majd közli, hogy mit akar. Ezzel is előrébb lennél, mintha nem csinálnál semmit.

2011. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én kifejezetten örülnék neki. :)
2011. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi kivetni való nincs benne. Unalmas már, hogy mindenért nekünk kell törnünk magunkat, miközben ti csak meresztitek a seggeteket.
2011. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképp levélben akarod megkérdezni tőle, válaszd a hagyományos, kézzel írt levelet. Az azért kicsit személyesebb, nem is kicsit :).
2011. nov. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!