Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az, hogy a párommal másfél éve vagyunk együtt és most várjuk az első gyermekünket, én 5 hónapos terhes vagyok.

Az előző kapcsolatában a nővel miattam szakított, mert velem akart lenni. Viszont utólag kiderült, hogy miutá mi összejöttünk utána még napi szinten telefonáltak és találkozgttak is. Amikor ez kiderült(kb 8 hónapja) akkot elmondtam neki, hogy ez nekem picit rosszul esik és inkább mondjon igazat mint sem hazudjon nekem. Akkor úgy tűnt, hogy megértette és mindent rendben éreztem. Aztán az utóbbi hetekben megint az a fura érzés fogott el, mint akkor. amikor beszélgettek. Azt mondta most szombaton a legjobb barátjával találkozik, amit azért is furcsáltam mert vele valamiért régóta nem tartja a kapcsolatot. Aztán tegnap reggel láttam, hogy a volt exével beszélgetett, hogy ugye vele lenne a találkozó...de valamiért nem tudtak találkozni, mert a csajnak közbe jött valami. Elmondtam neki, hogy hát láttam hogy beszélnek és biztos vagyok benne, hogy vele is találkozott volna, ezt nem tagadta és azt mondta azért nem mondta el nekem, mert nem akarta hogy fájjon. Erre közöltem vele, ha találkozna is vele mondja el, mert az még mindig jobb mint a hazugság. Tegnap egész nap levert és szomorkás voltam emiatt és este meg is kaptam tőle, hogy elrontom az egész napját ezzel a viselkedéssel meg minek vagyok ilyen...

Erre mondtam neki, hogy ha az én viselkedésem zavarja, akkor azzal ne is foglalkozzunk, hogy amióta terhes vagyok meg sem kérdezi, hogy érzem magam és a hasamat sem szokta megsimogatni ami valljuk be néha jól esne. Este pedig azt mondta ha ki akarom engesztelni akkor lecumizhatom....

Szerintetek is egy bunkó paraszt vagy én reagálom túl? Azt elismerem, hogy picit érzékenyebb vagyok a terhesség miatt, de lehet csak azért mert nem törődik velem úgy ahogyan kellene.

Én jelenleg úgy érzem bízni nem tudok benne és nagy változást kéne végrehajtania, hogy vele tudjak maradni.

Véleményekre vagyok kiváncsi, hogy ezeket az eseteket más is túlreagálná vagy tényleg csak én vagyok ilyen érzékeny?

29N


2020. febr. 2. 08:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg egy bunkó paraszt. Az a kérdés, mikor és kivel fog megcsalni, nem az, hogy megteszi-e. Te pedig ezen 5 hónapos terhesen kezdesz el gondolkodni.

Gratulálok, boldog babavárást!

2020. febr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez így elég szar. Gondolkodj, hogy hova tudnál majd elköltözni a babával vagy egy nagyon megalázó életben lesz részed.
2020. febr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapja, mikor ez kiderült, akkor kellett volna otthagynod, s nem gyereket vállalod vele.

ha miattad ott hagyott egy nőt, ugyanezt megteheti veled is, egy másik nőért. szerintem már ez egy rossz jel volt.

illetve, ha annyira szeretne, becsülne és tisztelne téged, akkor nem találkozgatna a volt barátnőjével, főleg nem míg terhes vagy.

így utólag nem tudom mi lenne a helyes döntés, amivel mind magadnak és a babának is jót tennél.. de ez már régen nem működik köztetek..

2020. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem reagalod tul, a parod leszarja, hogy terhes vagy, meg ugy altalaban nem erdekled kulonosebben. Tenyleg egy bunko paraszt. Miert kene amugy kiengesztelned? :D Neki kellene teged inkabb.

De en a helyedben elkezdenek gondolkodni a kulonkoltozesen, hidd el, sokkal jobb egyedulallo anyanak lenni, mint egy ilyen emberrel maradni, aki egy ta.ho paraszt + masokkal akar lefekudni. (Mert nyilvan azert akar az exevel talalkozgatni, lassuk be.)

2020. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

1 év után gyereket vállalni őrültség. Főleg hogy pár hónappal előtte kiderültek a dolgok. Valaki magyarázza már el hogy miért gondolja egy nő ilyenkor, hogy jó ötlet a baba.


Nem szeret a pasi, szerintem az se érdekelné ha elhagynád. Maximum az egójának fájna. Úgyhogy nem is értem milyen változást vársz. Ott kell hagyni.

2020. febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Bunkó paraszt.

De te meg hülye voltál hogy csupán 1 év után teherbe estél!

Gyereket cssk biztos kapcsolatba, ahol jól ismrred a másikat.

2020. febr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem túlreagálás, ez a pasi egy bunkó, éretlen paraszt, akire egy szobanövényt nem bíznék rá, nemhogy egy kapcsolatot vagy gyereket...
2020. febr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget! Akartuk ezt a gyereket mert mindig erről beszélt milyen jó lesz stb... Erre tessék miért hülyülnek meg ilyenkor nem értem... És még én vagyok a rossz ha szólok hogy valami fáj, mert nem vagyok normális szerinte...
2020. febr. 2. 09:18
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
En eleve azt nem ertem, hogy mit varsz egy ilyen pasitol. Nem most, hanem az elso perctol kezdve.
2020. febr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján igen, egy tapló. Egyes nők rendkívül nagy érzékkel találják meg azokat, akik emberszámba se veszik őket, több nőnek csapják egyszerre a szelet stb...
2020. febr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!