Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti mit reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit reagálnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel több, mint féléve vagyunk együtt. Az eleje távkapcsolat volt, de már a lakásomban lakik. Eddig úgy gondoltam, hogy szeret. És hinni is akarok neki, DE: kijelentette, hogy még nem tette magát túl az exén, és nem tudja mit érez, de ennek ellenére nem tudna elhagyni.

Mostanában elég gyakran beszélgetnek, mondtam is neki, hogy hanyagolnia kéne a dolgot, de nem igazán hallgat rám, veszekedtünk is emiatt.

Mi a teendő ilyen esetben? 20 éven felüliek vagyunk mindketten.


2013. nov. 6. 13:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
kiraknám.
2013. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Próbáljátok magatokat a helyembe képzelni, félév azért nem 2 randi, hogy rakosgassuk a lányokat.
2013. nov. 6. 13:58
 3/28 anonim ***** válasza:
én kidokkolnék és bányásznék Veldspar-t high-sec űrben, hogy meglegyen a plexem a hónap végére.
2013. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem tudna elhagyni, mivel nálad lakik.


Kapj a fejedhez, arra jó vagy, hogy legyen hol laknia, de kb. ennyi.


Fél év meg semmi.:D

2013. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha mást szeret akkor ne lakjon nálam!Mehet a csába!
2013. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért marad, mert nem akar visszamenni a szüleihez és akiket eddig megismert nem tudják befogadni. Amint talál valakit, aki eltartja elhagy, ennyi.
2013. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nagyon jó a viszonya a szüleivel. Miért ne akarna visszaköltözni, azon kívül hogy faluban lakik?
2013. nov. 6. 14:06
 8/28 anonim ***** válasza:

Nem költöznék össze ennyi idő alatt egy lánnyal sem. (van barátnőm, de ezt még nem) Szerintem ez dead theard :(, és túl könnyű győzelem (a lánynak, mert nem otthon lakni azért nagy flash és a jót megszokni könnyű, naná, hogy nem menne olyan könnyen az az elhagyás és ezzel most nem azt akarom mondani, hogy pénzéhes ribi a barátnőd, nem ismerem). Nem beleokoskodásból írom, láttam példát rá, és ellenpéldát is, mi az értelme a lépcsőfokok betartásának.


sorry bro!

2013. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj. Nem szeret, sajnos ez van. Nem kell kitenned a lakásból, ha van hozzá erkölcsöd, akkor tekinthetsz rá szexpartnerként is akinek a lakhatás sál fizetsz.
2013. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Heló!


Ha összeköltözni elég flenőtt volt, akkor választani is az. Mondd meg neki, hogy kap xy időt, és döntse el, mit akar.

Neekd ebbe kell belegondolni: Mi van, ha fél év, egy év, vagy akár csak 2 hónap után azt mondja "Kösz, jó volt, de más kell, szevasz." Egy ilyen függő elyzetben jelenleg Te veszíthetsz, ha hagyod. Szóval állj ki magadért, és szögezd nek ia kérdést, ne hagyd, hogy játszon veled - mert ez az, ez a "Jajj, lehet más kell ,de azért veled vagyok ,aztán majd kdierül"..., egyébként elgé udnorító dolog ez veled szemben.

2013. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!