Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az olyanok megakadalyoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyanok megakadalyoznak parkapcsolat kialkitasaban hogy tv ellenes vagyok, nem szeretek fözni, es kell a szabadidö?

Figyelt kérdés

Exeim ilyeneken akadtak fenn meg mar uj sracokban is latom hogy nekik ez problema.

Egyik exem mikor gyerekvallalasrol beszeltünk kiakadt azon hogy nekem majd attol függetlenül kell neha az enidö esetleg hogy csak baratokkal is legyek az anyasagtol nem akarom magam majd eltemetni, erre neki allt azon szabalyosan veszekedni hogy egy nönek teljes öröme kell hogy legyen a gyerek azaz az legyen nekem a szabadidö hogy a kicsivel vagyok 0-24 ben. Meg au ö anyja speciel örömmel föz (kiszolgalja az egesz csaladot mintha kötelezö lenne)es neki olyan kell.

Kidobott.

De az elözö es meg azt nem birta hogy nekem hetvegere nincs valami plusz allasom maszekolni mert ö mindig ment akkor is es rühellte azt is hogy en hetvegen hogy mereszelek sokaig aludni delelött. Fel kellett kelnem hogy hasznosnak lasson.


Most megismertem egy sracot akinek az exe tv ellenes es rühellte ezt benne en mar nem is mondtam igy hogy amugy en is az vagyok..


2020. febr. 4. 08:40
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:

Szoval en nagyon nem az vagyok akinek az a terve hogy a fözès gyerek munka legyen csak az èlete en sztem depresszios lennèk ettöl.


Van olyan ffi aki mellett en tudnék èlni is, vagy ne is àlmodjam erröl kapcsolatban?

2020. febr. 4. 08:45
 2/40 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem inkább az számít, hogy emellett mit tudsz és mit szeretsz.

Ennyi hibája mindenkinek van...

2020. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
49%
Hat ha ez olyan szinten nyilvanul meg, hogy meg sem emeled a fakanalat mert csak, akkor tenyleg gaz. Egy no akarjon fozni neha, es en is segitek neki, ha nem dolgozom. De ha hetvegen mig o dolgozik es te csak kockasra ulted a segged, mert ettol depis lennel, akkor gyakorolhatnal egy kis onkritikat. Ez nem derult ki a kerdesbol, nem itelkezek, csak nem mindegy ezek milyen mertekben nyilvanulnak meg nalad.
2020. febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Ugy értem kicsit élni is szeretek. Amikor pl haverokkal spontan beugrotok egy kocsiba mentek mindenhova pl topartozni, sok nevetés, addig vagytok fenn mig akartok, addig alszotok mig akartok, szoval nem olyanrol szol hogy vendegek jönnek sütni fözni kell vagy illik vinni valamit meg x oraig maradunk mert màsnap munka meg mert a gyerek, vagy csak tanulni pl gitarozni szoval olyat ami nem ahhoz kell hogy jobb munkahelyed legyen különben neki sem kezdenèl, hanem csak az öröm miatt natur,mikor a szex is spontan, nincs kiszamitva hogy hazaérünk es elöre tudjuk mi lesz stb

Szoval felnöve ilyen nem létezik?

2020. febr. 4. 09:01
 5/40 A kérdező kommentje:

Szoval az eddigi ilyen exek mellett en ugy ereztem csak azt csinalom ami kell meg hasznos es semmi olyat amiben örömem is van.


Volt anno egy drogos seftelös baratom vele éreztem csak magam szabadnak, de ugye nem drogosokat vàlaszt az ember komoly kapcsolatra. De a komoly sracok meg mintha vmi földhöz ragadt röghöz kötöttek lennének vagy nem is tudom.

2020. febr. 4. 09:05
 6/40 anonim ***** válasza:
79%
Fiatalon oke, hisz a fiatalasag errol szol. De 30-35 evesen akar gyerek mellett csinalja valaki, az igen is gaz, es nem eppen egy felelossegteljes anyukakepet mutatna. Ott a gyerek de te leugrasz a topartra spontan, el kell fogadni, hogy ez nem igy mukodik. Nincs azzal gond, ha te ezt az eletet szeretned, csak akkor el kell fogadnod, hogy az ido elore haladtaval masok lesznek az ertekek az embereknel, es nehezen azonosulnak a legtobben ezzel egy kor utan. Bar az meg mindig nem derult ki, hogy neked mindennemu hazimunka, fozes, vagy barmi “hasznos” budos-e.
2020. febr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

De pl nezzük a gitarozast mint fiktiv peldat.

Oke hogy màsok lesznek a prioritasok de ha en 0-24 ezek majd gyerekkel illetve az ö mosolya lesz az elsö, attol èn miert kell hogy önmagam temessem azaz ne tudjak gitarozni tanulni mert örülök ha a kicsi mellett napi 4-6 orat tudok majd aludni es Ö legyen max örömöm. Most csak szélsösegesitem hogy jobban érthetö legyen.

Ugyanez munka mellett miert szur az szemet ha hetvegen 10 ig alszom akar.


A fözest meg azert utàlom mert folyamat megfeleltsegi kenyszert tamasztanak bennem, kritizàljàk, a konyhàban oktatnak de ideggel, megint a drogos sracra visszaterve vele meg együtt föztünk ö tudott is igazàn nem kritizalt semmi nem volt kenyszeres, mellette belejöttem en is es ö soeciel istenitette ahogy fözök. Erdekes de ilyen "szigoru"sracok mellett akik elvàrjàk a fözest egy szerencsetlen bena leszek a konyhaban akit folyamat "leugatnak"ö meg türi.

Szoval màr tudom elöre ha muszaj megfelelni en olyankor csödöt mondok alapbol egy tükörtojast is képes vagyok elrontani ha egy "diktàtor"àll felettem. Es ez jellemzö volt a kapcsolataimban leszamitva drogos sracot aki mellett meg viszont finom igazi kajàkat csinaltam hogy hire is ment a köreiben

2020. febr. 4. 09:22
 8/40 A kérdező kommentje:

"attol èn miert kell hogy önmagam temessem azaz ne tudjak gitarozni tanulni mert örülök ha a kicsi mellett napi 4-6 orat tudok majd aludni es Ö legyen max örömöm. "


Szoval en ezt nem igy akarom. Es rendszerint nem az a valasz hogy ott leszek en is es kiveszem a reszem, hanem az a vàlasz nem anyàknak valo vagyok, de joforman embernek sem.

2020. febr. 4. 09:24
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha családot szeretnél,az sok lemondással jár. Nincs ad hoc csavargás, mert felelősséget kell vállalnod másért. Egyszerűen, te még nem állsz készen ezekre a dolgokra. Lehet sosem fogsz. Nem vagyunk egyformák.


Én sem szeretem a tv-t, ebben nincs semmi különös. Főzni szeretek, de a magam kedvéért biztosan nem főznék. Csavargás... ha valaki extrovertált akkor ő arra vágyik, introvertáltként a könyvem, takaró, meleg tea a vágyam.


Ha gyereked van, igenis kell(ene) a kikapcsolódás, mert 0-24be nagyon kimerítő tud lenni. Van akit feltölt a kicsivel töltött idő, van akit csak leszív. Régen is így volt, csak akkor nem mertek ennyire hangot adni ennek az anyák, mert egyből ítélkeztek fölöttük.

2020. febr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
45%

"egy nő akarjon főzni"

Te vagy az a tipikus őskövület, aki szerint a nő attól nő, hogy főz-mos-takarít. Nem irigylem a barátnőd. :D

2020. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!