Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova siet a barátnőm?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, már az elején úgy alakult, hogy összeköltöztünk. Ezzel nincs is baj, örültem neki, hogy így alakult. Viszont a mai napig úgy érzem, fejlődnie kellene még a kapcsolatunknak. Nehezen nyílik meg előttem, de azért fokozatosan egyre közelebb kerülünk egymáshoz. Megbeszéltük, hogy közösek a vágyaink: házasság, több gyerek, kertes ház stb. Úgy érzem, ő lehetne a nagy Ő számomra, de szeretném még jobban megismerni, és, hogy ő is még jobban megismerjen, tudjon bízni bennem, mert ezzel bizony problémái vannak a múltbeli kapcsolatai miatt. És itt van ez is, hiába voltam itt neki, hiába szeretem nagyon, a kiborulásokkor előhozza, hogy őt mindig elhagyják, csak magára számíthat az ember stb. Kicsit úgy érzem kivetíti a múltbeli kapcsolatait rám, holott szerintem nem adtam okot rá.


És ettől függetlenül folyton felhozza, hogy úúú, csak nem akarom megkérni a kezét? Karácsonykor, vagy a szülinapján, meg amúgy is kérdezgeti. Én úgy gondolom legyen már meglepetés, meg érjünk el egy szintet, meg amúgy is ismerjük meg egymást, meg ne legyenek ilyen gondolatai, hogy bármikor elhagynám, ha épp van egy kis súrlódás köztünk.


Vele tervezem a jövőmet, de házasság, baba, házvásárlás előtt szeretnék egy stabil kapcsolatot. Tudom, hogy nem az idő számít, de szerintem fél év még kevés volt nekünk, hogy igazán összecsiszolódjunk. Szeretnék még egy kis időt csak vele és a kapcsolatunk építésevel foglalkozni. Nem az számít nekem, hogy a barátaink, ismerőseink hol tartanak.


Jól gondolom, vagy tényleg sietnem kellene kicsit ezekkel a dolgokkal?


Én 27/F Ő 23/N


2020. febr. 8. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól gondolod. És ha olyan lenne a kapcsolatotok, amilyennek kellene, akkor ezt a kérdést nem ide írnád ki, hanem meg tudnátok őszintén beszélni.
2020. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd benned látja a biztos pontot. Vagyis, nem benned, hanem egy kapcsolatban. Elég gáz...
2020. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki ezt, de akkor bizonygatja, hogy neki én vagyok az igazi, bennem találta meg élete szerelmét, neki az idő már nem jelent semmit... De ha kis feszkó van, vagy ki van borulva más miatt, akkor kicsit ingadozó a hozzáállása ehhez a témához. Ha rendbe van minden, akkor tudja, hogy én nem hagyom el, mert bizonyítottam számtalanszor, de ha valami miatt veszekedés van, akkor küld el, hagyjam, neki nem kell senki, az ember csak magára számíthat stb. Aztán mikor nem megyek bele a veszekedésbe, a semmin hisztizésbe, hanem csendben megvárom, hogy lenyugodjon, akkor sajnálja, nem úgy gondolja... Nehéz sokszor így.
2020. febr. 8. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján korántsem biztos, hogy neked ő az igazi. Én még várnék.
2020. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fél év még nagyon korai, hiába éltek együtt. Arról nem is beszélve, hogy fél év még a rózsaszín ködös időszak, még kampányidőszak is (amikor nem mutatja a másik a foga fehérjét). Szerintem egy ilyen nagy döntés meghozásához, a masik megismeréséhez minimum 2 év kell. 1-1,5 év után juttok el arra a szintre, hogy már ismeritek a másik rossz tulajdonságait, túlvagytok 1-2 betegségen. Kell tudni szeretni a másikat az 'unalmas hétköznapokban' is. De ti még itt nem tartotok. Ezt próbáld neki elmagyarázni, hogy még nem mentetek keresztül annyi mindenen, hogy itt legyen az ideje. Ha 30 lenne,akkor megérteném a sietséget, de 23 évesen azért még nem kéne fél év után lánykérést kierőszakolni a másikból.
2020. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!