Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenképp szakítanál, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképp szakítanál, ha a párod bevallaná, hogy másba szerelmes, de nem csalt meg?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Minél előbb.
2020. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
74%

Nem. Mert a kérdés az, hogy ő mit szeretne ezzel kezdeni.

Ez egy olyan helyzet, ahol mint a párja nem fogod tudni kezelni a helyzetet, de mint barát igen. Szóval egy barát szemszögéből megközelítve már kezelhetőbb lesz a dolog,de ez nem szavatolja, hogy együtt maradtok, de nem is az a cél.


Az szerintem megesik az emberrel, hogy élete során többször is szerelmes lesz, ez önmagában nem bűn és nem is baj. Nyílván a mi palacsintákba belepottyantja a belepottyantani valót... de a kiborulás nem segít. Ha a kapcsolatotok amúgy jó és meg tudjátok beszélni, akkor meg kell beszélni.


Én is a páromat választottam, szemben egy erős vonzalommal, mi meg tudtuk a helyzetet beszélni, és ezzel megoldani is.

2020. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én képtelen lennék benne maradni a kapcsolatban...
2020. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Vagy megcsal, vagy szenved vagy mindkettő. Nincs több dolgunk egymással
2020. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze. Minek legyetek akkor együtt? Menjen ahhoz, akit szeret, remélhetőleg te is találsz majd olyat aki szeret. Ha nem alapvető feltétele a kapcsolatnak, hogy egymáshoz vonzódjatok lelkileg, akkor ennyi erővel holnaptól együtt lehetnél találomra bárkivel, aki szembejön az utcán, ő sem szeret, ugyanott vagy.


Főleg ha csak fiatalkori, tét nélküli együttjárásról van szó, amiben se közös vagyon, se gyerek, semmi. Annak végképp semmi más értelme nincs, mint a (kölcsönös!) szerelem.

2020. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Én is minél előbb! Mi értelme lenne boldogtalanná tenni bárki életét nem mellesleg a saját életem is.


Nem szeretném senki idejét és boldogságát vesztegetni, se az enyémet.

2020. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!