Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy olyan sráccal járok aki még soha nem smárolt? Hogy kezdjem el? Félek hogy zavarba jön és nem úgy sül el a dolog ahogy kéne.

Figyelt kérdés
Ő 14 én 15.
2010. júl. 23. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez magától jön
2010. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sztem te kezdeményezz , legyetek kettesben , és először csak puszilgasd , és aztán térj nyaktól felfele a szájához.

Bye: Dia

2010. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ohh ez jó köszönöm :D

méég ?:)

2010. júl. 23. 12:21
 4/7 Funktasztikus ***** válasza:
ennél jobbat nem tok én az a baj:P
2010. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam de a fiú 19 volt.Leültünk egy padra 2 hét után és hozzábújtam, majd egy váratlan pillanatban megcsókoltam.nagyon zavarba jött, aztán kicsit hisztizett is, és annyira jó se volt.De még egy hét kellett és profin smárolt, jobban mint én:)
2010. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
^^
2010. júl. 23. 13:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindig is azt gondoltam, hogy ez a fiúknak spontán jön. De úgy tűnik, hogy akkor nem.

Egyetértek az előttem szólókkal.

2010. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!