Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem el? 13/F

Figyelt kérdés

Ne gondoljatok semmi rosszra...xD

Csak arról lenne szó,hogy kezdjem el a smárolást?

Szóval még soha nem smároltam. Mikor jön el a megfelelő pillanat?

és tényleg ösztönből tudni fogom hogy mit csináljak???

és mik a jelei, hogy a lány élvezte???


2011. okt. 28. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Mi történik a világgal, hogy minden 13 éves gyereknek a "smároláson" jár a feje?
2011. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ne törődjetek a körülményekkel!!! Ja és aki jó választ ad az kapja a zöld kezecskét!!!
2011. okt. 28. 16:52
 3/7 anonim válasza:
82%

hát a smárolást...

mond neki: Csukd be szemed nyisd ki szád, adok rá puszikát" Aztán előveszed a lompost és beteszed a szájába

2011. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
18%
Júj, én annyira szeretnék egy zöld kezecskét! Vagy inkább kettőt! Akkor már majdnem én lennék a Shrekk. Vagy az már nem trendi?
2011. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

(és mire megyünk a zöld kezecskével?) :D

Először is: Van valaki a láthatáron, vagy együtt vagy valakivel, vagy csak fantáziálgatás? Mert először is egy csaj kell hozzá ugyebár. (itt teszem hozzá, hogy a te korodban még nem feltétlenül kéne csókolózni sem, de ha eljutsz odáig...)

Hogy érzed-e, hogy eljött a megfelelő pillanat? Hát ehhez nem árt egy kis tapasztaltság (magyarul ha idősebb vagy pl), és akkor érzed.

Ha a lány élvezi, akkor visszacsókol, nem húzza el a száját, és csók után mosolyog rád.

2011. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

OMG!!! öcsi, 13 éves vagy könyörgöm. Menj vissza és legozzál!!

vicceltem ;)

nem értem miért irnak sokan hasonlókat. 13 évesen teljesen normális, hogy ezen jár az eszed.

ja, bocs nem kérdésre válaszoltam :D

szóval: gyakorlás kérdése az egész. ha ez megvan, és jól csókolsz, tanulj meg rendesen nyalni és te lehetsz a király a csajok szemébe. de 14-15 éves korodig maradj a csóknál. :D

2011. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kosz!!! vegre egy ertelmes valasz
2011. nov. 8. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!