Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szemétségi lenne ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétségi lenne ezért kidobni a barátnőmet?

Figyelt kérdés
A barátnőm elment egy buliba. Alapból nem tetszett hogy elmegy oda mert elég kirívóan öltözött. A buliban pedig lefeküdt egy sráccal. Később rosszul lett és a kórházban kötött ki. Az orvos azt mondta hogy valami elég erős drogkoktélt kaphatott mert elég sok kábítószernek a hatóanyagát megtalálták a szervezetében. Mindenki elmondása szerint a barátnőm kezdte el az egészet, ő kezdte el csókolgatni a srácot aki végül vele ment. A barátnőm sír hogy ne haragudjak és nem volt szándékos csak be volt drogozva de én meg nem tudom kiverni a fejemből. Folyton beugrik a kép és nem tudok megbízni benne. Én is szeretem és nem akarom elhagyni de ezzel a tudattal sem tudnék élni. Mit kellene tennem?

2020. febr. 10. 21:53
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Szerintem még adj időt az érzéseidnek, és persze beszélj vele még róla. Ha ezután elmegy a kedve a bulitól akár végleg akkor az elég beszédes, hogy nem direkt történhetett. Persze ez is csak feltételezés.
2020. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
16%
Már ki ís kellett volna dobni ....
2020. febr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
4%

Sztem semmi értelme...

Dobd ki, jobban jársz

2020. febr. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Egy ilyen ribizli, aki ráadásul hazug is, nem alkalmas kapcsolatra. Dobd ki, mint macskát!
2020. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


Ha belekeverték az italába és kvázi beleegyezése nélkül feküdtek le vele, akkor tegyen feljelentést, kísérd el a rendőrségre.

Egyebekben szakíts vele, heverd ki és keress olyat aki megbecsül.

2020. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%
10-es válaszolónál a pont.
2020. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%
15-ös az orvosnak kutya kötelessége hivatalból ilyen helyzetbe automatikusan feljelentést tenni! Szóval akit orvos lát ott automatikusan megy a feljelentés hivatalból!
2020. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
#17 Nincs ilyen,hogy hivatalból.
2020. febr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Enged el még be se tudta valani hogy megcsalt, meg hogy a drogkoktélra fogta.
2020. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2020. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!