Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem mesélt egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem mesélt egy régi faszijáról, akivel szerinte emberi problémák adódtak ugyan, de "nagyon jó volt az ágyban". Ezt hogyan ne értsem félre?

Figyelt kérdés
Ha én kevésbé vagyok jó, akkor csak arra kellek, hogy gyereket csináljak?
2020. febr. 13. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Persze, gondolj egyből a legrosszabbra. Arra nem is gondoltál, hogy talán az exnek ez volt az egyetlen pozitívuma, míg veled emberileg sincsenek problémái?
2020. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Én akkor mondtam ilyet amikor már elegem lett, hogy a párom folyton a múltamban vájkál. Utána már nem is kérdezett többet. :)
2020. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Mit érdekel téged? Veled van nem vele :)

Nekem is volt olyan pasim aki jobb volt az ágyban mint a férjem, de egy tajparaszt volt aki folyton megalázott csak. És? Elmúlt. A férjemmel vagyok, mert nekem többet ér az egész ember mint a jobb kufircolás.

(Nem kérek privátot úgysem válaszolok senkinek.)

2020. febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Az ex nem mindenben rossz, de általában egy valamiben igen, azért is ex. Én is tudok az exeimről jókat mondani, mert alapvetően jó emberek voltak, de ez nem jelenti azt, hogy a mostani kedvesem ne lenne jó ember. Ha komoly a kérdés akkor neked súlyos önértékelési problémáid lehetnek, hogyha féltékeny vagy az exre, mert ő valamiben jó volt.
2020. febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom szeret, ha hozzád ment. Te emberileg rendben vagy, veled képzeli el az életét és gyereket is tőled akar.

Őszintén bevallom, nekem van olyan exem, akihez testileg jobban vonzódtam, mint a férjemhez. De nem véletlenül ex. A férjem meg nem véletlenül a férjem.

Sértődés helyett inkább legyetek azon, hogy még jobb legyen a szex köztetek. Inkább érdeklődj, hogy miben volt jobb-ha egyáltalán jobb volt-mint te. Beszéljétek ki a témát, ha már felhozódott. Ne maradjanak kérdések egyikőtökben sem.

2020. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Istenem, hogy össze lehet törni meglett férfiak egóját azzal, ha valaki őszintén megmondja, hogy jó volt a szex az exszel, de emberileg egy szar volt, ezért dobta ki... Figyelj, mucika, a nők többsége nem akkora sggfej, hogy a jó szex miatt maradjon vagy menjen félre. Inkább örülj, hogy tudsz villantani mást is a fakadon kívül, ami miatt érsz a szemében valamit.
2020. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6 - "mucika"... te melyik századból jössz? :DD
2020. febr. 13. 12:18
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem is azzal van bajom, hogy félnék, hogy félremegy, vagy elhagy. Hanem hogy az egzisztencia miatt van csak velem, a többi meg (szerelem, kedvesség) hazugság. Majd ha kimaxolja a kapcsolatot, akkor ráér lépni.
2020. febr. 13. 12:20
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Most akkor az egzisztencia miatt van veled vagy csak arra kellesz, hogy gyereket csinálj? Jó lenne végre eldönteni, hogy épp mire irányul a kis komolexusod
2020. febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

Francnak kell az exekről beszélni? Semmi jó nem sül ki belőle.


Amit mondot azt csak te értelmezted úgy, hogy nálad jobb. Annyitól, hogy nagyon jó volt, veled is lehet az.

Feltételezem, hogy érzed, vannak hiányosságok, ezért asszociáltál rögtön arra, hogy nálad jobb. Ez esetben tegyetek az ügy érdekében. Mindenki tud fejlődni.

2020. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!