Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem mesélt egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem mesélt egy régi faszijáról, akivel szerinte emberi problémák adódtak ugyan, de "nagyon jó volt az ágyban". Ezt hogyan ne értsem félre?

Figyelt kérdés
Ha én kevésbé vagyok jó, akkor csak arra kellek, hogy gyereket csináljak?
2020. febr. 13. 11:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%
Mesélj neki te is hasonlóan a volt barátnőidről.
2020. febr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
Ez tulajdonképp-egy igen kicsike fügefalevéllel- azt jelenti, hogy jobb volt az ágyban mint te. Ezt onnan lehet tudni hogy emlékszik erre a momentumra az életükből. Én pl simán nem emlékszem azokra akikkel nem volt jó, nem tudom felidézni, hogy mi volt évekkel ezelőtt. Akikkel viszont jó volt a szex, azokról az maradt meg az emlékeimben.
2020. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%
Elég bunkó a feleséged, hogy ezt így emlegeti. Őneki hogyan esne, ha valamelyik exedet dicsérnéd, hogy úgy oboázott, ahogyan ő soha? Halálosan meg lenne sértődve, abban biztos lehetsz!
2020. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom, hogy bunkó dolog. Mi lenne vajon akkor, ha én emlegetnék fel valakit? :) Az gondolom más megítélés alá esne.
2020. febr. 13. 14:53
 15/16 anonim ***** válasza:
Pedig sok biztató, fejlődésre buzdító és értelmes választ kaptál!
2023. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem hogy abból hogy a neked exe jó volt az agyban hogy jött neked az hogy te csak egzisztenciális kellesz. Ha ez ennyire szíven ütött, miért nem beszéled ezt meg vele? Talán hasznosabb mint előre eldonteni nélküle hogy ő biztos csak ki akar használni...
2023. jan. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!