Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért mondja ezt? Valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mondja ezt? Valamit a tudtomra akar juttatni?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy csaj akivel jóba vagyok, be akarom cserkészni, ...de mind mondja nekem hogy milyen hülye hogy nem jött még össze egy fiúval sem, meg volt táborba és ott is majdnem összejött valakivel de ő ezt elrontotta, vajon mért mondja ezt?

én 15f , ő 15 l


2010. júl. 23. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
mert úgyis érzi.lehet hogy csak barátként kezel,mert egyébként miért neked mondaná?
2010. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és hogy tudnám a tudtára juttatni szavak nélkül, hogy én nem csak barátként kezelem?
2010. júl. 23. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogd meg a mellét. Sajnos jobbat nem tudok:S
2010. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt semmiképp se!Öleld meg simogasd stb:D
2010. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát csak annyit tudnék mondani neked,hogy hozd a tudtára,hogy te többet akkarsz tőle mint baratságot. :)
2010. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem mond el neki hogy te szereted de nem ugy mint barát,önts ki neki mit érzel íránta. (Y):)
2010. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, ez így könnyű, ...meg is mondanám neki, csak attól félek, hogy akkor nemakar eljönni velem sehova...
2010. júl. 23. 21:48
 8/8 anonim válasza:
Attól szerintem még ha elmondod nem fog ez lenni belőle.De ha ő csak barátnak fogad el akkor maragyatok barátok.És szerintem se mi okod félni. :)
2010. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!