Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg akkora kérés lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora kérés lenne?

Figyelt kérdés

Egész nap a várost jártuk a barátommal, és természetesen végig én cipeltem a táskámat. A nap végére azonban eléggé nehéz lett a sok cucctól, amit belepakoltam, így mikor leszálltunk a villamosról, és hazafele vettük az irányt, megkérdeztem, hogy vinné e helyettem, mert már alig bírom cipelni. (kb 200 méterről lett volna szó)

Ezen ő kiakadt, hogy nem fog női táskával a kezében járkálni, minek tettem bele ennyi cuccot, meg ne kényeskedjek.

Erre én mondtam, hogy szerintem ez bunkóság, és sose vártam el tőle, hogy vigye helyettem, csak most kértem tőle ezt.

Szerinte csak hisztizek, és ne nevezzem őt bunkónak. Szerintetek?

22 évesek vagyunk


2020. febr. 22. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Egy bunkó. Volt nekem is ilyen bunkó pasim, ki is rúgtam.
2020. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem, szimplán a barátod a bunkó. Én kérés nélkül is meg szoktam kérdezni, ha látom valakin, hogy nehéz neki egy táska, hogy segítsek-e.
2020. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Hát elég bunkó és modortalan volt. És akkor mi van, hogy női táskával sétál, úgy hogy mellette van a barátnője?

Szánalom, de mindegy, nem sajnálok már senkit, mert úgy is tuti jó képű, sármos pasi, nem egy átlagos lúzer, aki a kutyának sem kell.


Meg se fordulna ilyent mondanom a barátnőmnek ha lenne, hogy nem viszem, mert nem égőzök női táskával. Automatikusan elvenném tőle.

2020. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Az én párom kérés nélkül is viszi a táskámat, ha tudja, hogy nehéz. Őt nem érdekli, hogy női táskával mászkál, halál nyilvánvaló, hogy az enyém, hiszen ott megyek mellette. :D Bunkóság volt tőle, hiszen sose kéred meg rá, nem tekinted őt hordárnak, csak most kivételesen megkérted, mert nem bírod el. Igazából az lett volna a normális, hogy megkérdi, hogy nehéz-e, és hogy vigye-e. Gyerekes gondolkodás ez, hogy nem fog női táskával járni.
2020. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Akkor ne hisztizz, ne nevezd bunkonak! Ne nevezd sehogy! Senkid sem ö neked (ha nem vetted volna észre?).
2020. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Neki akkora kérés... Én ezek után elgondolkodnék, szükségem van - e egy tiszteletlen kisfiúra.
2020. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Alap, hogy én viszem a nehezebb cuccokat, mert én vagyok a férfi. Nálunk ez nem kérdés
2020. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, hogy kutyának érzi-e ettől magát az egyén, vagy sem. Ha kutyának, akkor az önérzetét sértené, így nem viszi a táskát. Ha nem gondol semmi ilyet, akkor vinné.
2020. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
A stílusa nem volt szép. Tanulság, máskor semmit se teszel a táskádba, hanem szatyrozol, amit a párod kezébe adsz. Pont. Ezen már kár hisztizni és pattogni. Mindenből le lehet vonni a tanulságot.
2020. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Mi a francot cipeltél benne?
2020. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!