Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemelte a szakítást?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk mindig is se veled se nélküled.

A vitánk mindig azon ment, hogy ő más nőkkel flörtölgetett a Facebookon.. Ez miatt mindig feltekeny voltam és elvette a bizalmamat.

A sokadik szakítás után újra össze jöttünk, azt hittem hogy megvaltozik és nem írkal nőkkel.. De sajnos nem így történt.

Telefonjat megneztem és ismet nagyon sok nővel írkalt, talikat szervezett stb..

Nem kért bocsánatot, nem akarta megbeszelni, folyton azt mondta, hogy ő nem tudja mit akar. Ezért végleg szakítottunk.

Most a napokban felkeresett egy fiú, találkozni is akar. Szerintetek talalkozzak vele?



2020. febr. 23. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ebből az egészből az jött le, hogy te sose tudsz dönteni.

A válaszokból majd fogsz tudni?

2020. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 acelsziv ***** válasza:

De ez most mi?

Csal téged. Kidobod, visszafogadod, csal téged kidobod visszafogadod csal téged...

Az önbecsülésed ilyenkor hol van? Egy ilyen nyomorult játékszere vagy. Ingyenpuncinak tart aki mindig kéznél van.

Igen. Felejtsd el ezt a gyökeret és találkozz a másik fickóval.

2020. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!