Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az állítólagosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az állítólagosan "mindig nyugodt", és erre rendkívül büszke, saját baján kívül másét el nem viselő férfiak alkalmasak párkapcsolatra, családra és gyereknevelésre?

Figyelt kérdés
Én úgy látom hogy az ilyen férfiak gyerekei depisek lesznek, mert a "mindig nyugodt" férfi megijed, kiborul a gyerek kis hétköznapi enyhe hangulatingadozásaitól is. És teljesen bekorlátozza. Tulajdonképpen gyenge idegzetű az ilyen ember.

2020. febr. 23. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Ha vki gyenge idegzetű akk nem nyugodt hanem folyton szorong.

Plusz ha csak a saját baját viseli el akk alaposan ki is van égve.

2020. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig 5 olyan embert ismerek, aki hangoztatja hogy ő milyen nyugodt, és kiderült hogy kiborul a legkisebb konfliktustól is, ami nem vele kapcsolatos. Már kezd gyanús lenni ha valaki azt mondja magáról hogy ő "nyugodt". Különben is, ez önfényezés.
2020. febr. 23. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond az önfényezéssel, bizonyos fokig igenis kötelező. Sztem ne azt kérdezd h nyugodtak-e mert lehet csak az éppen aktuális állapotuk a nyugalom, nem az általános.
2020. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából ilyen kiszólásaik szoktak lenni: "nyugodt békés ember vagyok, de..." Én egy nyugodt ember vagyok, de ez nekem is sok..." Vagy: "nyugodt vagyok és ezt EL IS VÁROM. "

Szerintem igazából azt jelenti amit mondanak:


Gyenge jellem vagyok, könnyen ki lehet hozni a sodromból, de nagyon rátarti vagyok, ezért nem engedhetem meg hogy mások észrevegyék ha felhúzom magam. Ezért nyugodt környezetre van szükségem, biztosítsátok nekem a nyugalmat, mert a jó hírem fontosabb mint a ti életetek.


Szóval szerintem ez a nyugalom nem valódi belső nyugalom.

2020. febr. 23. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én férjem mindig nyugodt. Neki fát lehet vágni a hátán. Soha fel nem emeli a hangját, emellett megértő, jó a helyzetmegoldó képessége. Na, ő nyugodt. Jó vele élni, lakni, gyereket nevelni, utazni. (De ő nem eljátssza, hanem TÉNYLEG nyugodt, ez az alaptípusa.)
2020. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!